Lid sinds 2024 / Heerhugowaard, Nederland
2 aangeboden items / 0 verkochte items
Techniek | Ets |
Afmetingen | 50 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |