MitkoS
  5. MitkoS

MitkoS

Lid sinds 2024 / Sofia, Nederland

6 aangeboden items / 1 verkochte items

Antiquarisch Boek - Neu Ausgelegter Curioser Tändel-Marckt der ..., Johann Valentin, Wien 1748 kopen? Bied vanaf 200!
Antiquarisch boek Neu Ausgelegter Curioser Tändel-Marckt der ..., Johann Valentin, Wien 1748
Techniek Hardcover
Afmetingen 20.5 x 15.5 cm (h x b)
€ 200
Antiquarisch Boek - Protestants STATEN BIJBELTJE met het Nieuwe Testament en Psalmen 1884 kopen? Bied vanaf 199!
Antiquarisch boek Protestants STATEN BIJBELTJE met het Nieuwe Testament en Psalmen 1884
Techniek Hardcover
Afmetingen 13.5 x 8 cm (h x b)
€ 199
Antiquarisch Boek - Abrégé de l'Histoire ecclésiastique de Fleury. In 2 delen. A Bern, 1766 kopen? Bied vanaf 130!
Antiquarisch boek Abrégé de l'Histoire ecclésiastique de Fleury. In 2 delen. A Bern, 1766
Techniek Hardcover
Afmetingen 17 x 10 cm (h x b)
€ 130
Pierre Paulus - Prachtig industrieel landschap/Een echtpaar met kind aan de oever van de Samber kopen? Bied vanaf 700!
Pierre Paulus (1881-1959) Belgisch Prachtig industrieel landschap/Een echtpaar met kind aan de oever van de Samber
Afmetingen 33 x 39 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 700
Antiquarisch Boek - Een uniek lot van 3 wetboeken in het Latijn uit 1591 kopen? Bied vanaf 549!
Antiquarisch boek Een uniek lot van 3 wetboeken in het Latijn uit 1591
Techniek Hardcover
Afmetingen 26 x 19 cm (h x b)
€ 549
Clement Sielens - Clement Sielens, olieverf op doek, Exotische bloemen kopen? Bied vanaf 35!
Clement Sielens (1960) Belgisch Clement Sielens, olieverf op doek, Exotische bloemen
Afmetingen 41.5 x 37.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35