Lid sinds 2023 / Amersfoort, Nederland
3 aangeboden items / 1 verkochte items
Techniek | Klei |
Afmetingen | 30 x 10 x 15 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Techniek | Collage |
Afmetingen | 39 x 29 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Techniek | Klei |
Afmetingen | 65 x 35 x 30 cm (h x b x d) |