Moses
  5. Moses

Moses

Lid sinds 2024 / Essen, Duitsland

3 aangeboden items / 0 verkochte items

Tony Binder - Passanten und junge Orientalin mit ihrem Kind auf einem Kamel kopen? Bied vanaf 1200!
Tony Binder (1868-1944) Oostenrijks Voorbijgangers en jonge oosterse vrouw met haar kind op een kameel
Afmetingen 50 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
€ 1.200
Bonaventura Peeters - Segelschiffe im Sturm Original Gemälde kopen? Bied vanaf 18000!
Bonaventura Peeters (1614-1652) Nederlands Belgisch Zeilschepen in de storm origineel
Afmetingen 55 x 85 cm (h x b)
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
€ 18.000
Aelbert Cuyp - Kühe auf der Weide. Im Hintergrund Nordholländische Landschaft kopen? Bied vanaf 2800!
Aelbert Cuyp (1620-1691) Nederlands Koeien in de weide. Op de achtergrond Noord-Hollands landschap
Afmetingen 36 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Koper (Metaal)
Ingelijst Ingelijst
€ 2.800