Lid sinds 2009 / Pliezhausen, Duitsland
6 aangeboden items / 12 verkochte items
Techniek | Offset |
Afmetingen | 78 x 68 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 53.5 x 34 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Offset |
Afmetingen | 84.1 x 59.4 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 38 x 48 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 53.4 x 27.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 54 x 39 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |