Joseph Posenaer (1876-1935) Domburg avondstemming strand
Bied mee
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 29 x 38 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
Huidig bod
€ 500
1 bieding