MWij
  5. MWij

MWij

Lid sinds 2024 / Gieten, Nederland

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Piet van Wijngaerdt - Kerststerren kopen? Bied vanaf 175!
Piet van Wijngaerdt (1873-1964) Nederlands Kerststerren
Afmetingen 97 x 87 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Jan van Vuuren - Bloeiende cactussen kopen? Bied vanaf 350!
Jan van Vuuren (1871-1941) Nederlands Bloeiende cactussen
Afmetingen 70 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350