Niv001
  5. Niv001

Niv001

Lid sinds 2020 / Bergen op Zoom, Nederland

5 aangeboden items / 88 verkochte items

Marc Chagall - Eva maudite par Dieu (Eva vervloekt door god). kopen? Bied vanaf 395!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans Eva maudite par Dieu (Eva vervloekt door god).
Techniek Litho
Afmetingen 58.5 x 48.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Corneille - La Vie verte kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch La Vie verte
Techniek Litho
Afmetingen 53.5 x 43.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Anton Heyboer - “Reallity, the mind needs opium to stand it” kopen? Bied vanaf 225!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands “Reallity, the mind needs opium to stand it”
Techniek Ets
Afmetingen 53 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Jan Wolkers - Winterbeeld XII kopen? Bied vanaf 425!
Jan Wolkers (1925-2007) Nederlands Winterbeeld XII
Afmetingen 92 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 425
Herman Brood - OD=Passee (CAO stichting HB-M) kopen? Bied vanaf 750!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands OD=Passee (CAO stichting HB-M)
Afmetingen 103.5 x 127.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 750