Ontzamelenbas
  5. Ontzamelenbas

Ontzamelenbas

Lid sinds 2023 / Utrecht, Nederland

3 aangeboden items / 491 verkochte items

Valentin Bakardjiev - Zeefdruk, Regentessebrug - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Valentin Bakardjiev (1970) Bulgaar Zeefdruk, Regentessebrug - Ingelijst
Afmetingen 82.5 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Yvonne Zomerdijk - 4031211 Zeefdruk, Zeebanket kopen? Bied vanaf 25!
Yvonne Zomerdijk (1973) Nederlands 4031211 Zeefdruk, Zeebanket
Afmetingen 83 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Yvonne Zomerdijk - 4031067 Zeefdruk, Sweet cherry - Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!
Yvonne Zomerdijk (1973) Nederlands 4031067 Zeefdruk, Sweet cherry - Ingelijst
Afmetingen 83 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30