Hans Wap (1943) Cardump 2
Bied mee
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 860 x 1200 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 250