petersurink
  5. petersurink

petersurink

Lid sinds 2023 / deventer, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

2-figuren

Jan Sierhuis - Twee figuren kopen? Bied vanaf 500!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Twee figuren
Techniek Gouache
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 500