Pablo Picasso (1881-1973) NAAKTE VROUW EN FLUITSPELER
Bied mee
Techniek | Litho |
Afmetingen | 31 x 46 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Huidig bod
€ 350
1 bieding