Lid sinds 2022 / Heemstede, Nederland
13 aangeboden items / 17 verkochte items
Techniek | Litho |
Afmetingen | 61 x 58 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 50 x 38 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Isografie |
Afmetingen | 69 x 75 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 65 x 48 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gemengde Druktechniek |
Afmetingen | 41 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 27 x 22 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 55 x 45 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Board |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 47 x 62 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 67 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gravure |
Afmetingen | 75 x 65 cm (h x b) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 52 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Board |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 61 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Rotaprint |
Afmetingen | 66 x 51 cm (h x b) |
Ingelijst | Ingelijst |