Realistischschilderijen
  5. Realistischschilderijen

Realistischschilderijen

Lid sinds 2018 / Best, Nederland

5 aangeboden items / 10 verkochte items

Jan Teunissen - TITEL (NL) Zonsondergang Slufterstrand Maasvlakte (1) Nederland kopen? Bied vanaf 10!
Jan Teunissen (1949) Nederlands TITEL (NL) Zonsondergang Slufterstrand Maasvlakte (1) Nederland
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Jan Teunissen - TITEL (NL) Zonsondergang Maasvlakte (2) Nederland kopen? Bied vanaf 10!
Jan Teunissen (1949) Nederlands TITEL (NL) Zonsondergang Maasvlakte (2) Nederland
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 30
5 biedingen
Jan Teunissen - Stilleven met appels en kruik met groene algen kopen? Bied vanaf 50!
Jan Teunissen (1949) Nederlands Stilleven met appels en kruik met groene algen
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 50
Jan Teunissen - Stilleven met Baardmankruik en schaaltje met mispels kopen? Bied vanaf 250!
Jan Teunissen (1949) Nederlands Stilleven met Baardmankruik en schaaltje met mispels
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Jan Teunissen - Takje met mispels kopen? Bied vanaf 250!
Jan Teunissen (1949) Nederlands Takje met mispels
Afmetingen 35 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 250