Lid sinds 2023 / HENDRIK-IDO-AMBACHT, Nederland
2 aangeboden items / 1 verkochte items
Afmetingen | 5.8 x 34 x 1.5 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 8.8 x 9 x 1.5 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |