Lid sinds 2024 / Oud-Beijerland, Nederland
3 aangeboden items / 2 verkochte items
Techniek | Gravure |
Afmetingen | 28 x 22 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gravure |
Ingelijst | Ingelijst |
Type | 12 Inch/Maxi |