StanGordijn
  5. StanGordijn

StanGordijn

Lid sinds 2024 / Den Bosch, Nederland

2 aangeboden items / 1 verkochte items

Corneille - wollen vloerkleed kopen? Bied vanaf 650!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch wollen vloerkleed
Afmetingen 1.5 x 217 x 217 cm (h x b x d)
Gewicht 3000 g
Gesigneerd Ongemerkt
€ 650
Corneille - Femme Et Soleil kopen? Bied vanaf 680!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Femme Et Soleil
Afmetingen 127 x 127 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 680