Lid sinds 2021 / Arnhem, Nederland
4 aangeboden items / 61 verkochte items
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 65 x 55 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 102 x 67.5 cm (h x b) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Hardcover |
Afmetingen | 29.5 x 23.7 cm (h x b) |
Techniek | Hout |
Afmetingen | 48 x 22 x 11 cm (h x b x d) |