Corneille (1922-2010) Vogels
Bied mee
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 81 x 61 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Huidig bod
€ 140
4 biedingen