Tonvangrieken
  5. Tonvangrieken

Tonvangrieken

Lid sinds 2024 / Vught, Nederland

7 aangeboden items / 12 verkochte items

Anton Martineau - Tango in Paris kopen? Bied vanaf 75!
Anton Martineau (1926-2017) Nederlands Tango in Paris
Afmetingen 82 x 87 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Peter Diem - Koetje kopen? Bied vanaf 20!
Peter Diem (1945) Nederlands Koetje
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Alexander Vogels - Cugarmie kopen? Bied vanaf 95!
Alexander Vogels (1952) Nederlands Cugarmie
Techniek Litho
Afmetingen 80 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Henk van Vessem - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
Henk van Vessem (1939) Nederlands Zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 80 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Nic Jonk - Omkijkend meisje kopen? Bied vanaf 120!
Nic Jonk (1928-1994) Nederlands Omkijkend meisje
Afmetingen 94 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Peter Diem - blije koe kopen? Bied vanaf 90!
Peter Diem (1945) Nederlands blije koe
Afmetingen 50 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 90
Astrid Engels - Griekse paarden en hun karos kopen? Bied vanaf 80!
Astrid Engels (1941) Nederlands Griekse paarden en hun karos
Afmetingen 100 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80