vinrol
  5. vinrol

vinrol

Lid sinds 2023 / Melsele, België

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Jan Peypers - Vieux marché des fleurs Malines kopen? Bied vanaf 300!
Jan Peypers (1871-1950) Nederlands Vieux marché des fleurs Malines
Afmetingen 110 x 86 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Charles Delporte - L' Oiseau Exotique kopen? Bied vanaf 250!
Charles Delporte (1928) Belgisch L' Oiseau Exotique
Afmetingen 75 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250