Lid sinds 2024 / Hoorn, Nederland
2 aangeboden items / 0 verkochte items
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 72 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Karton |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 81 x 111 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |