wvisser
  5. wvisser

wvisser

Lid sinds 2021 / Zwijndrecht, Nederland

11 aangeboden items / 12 verkochte items

Rückl Crystal - Crystal Handgeslepen "Hoorn des Overvloed" kopen? Bied vanaf 45!
Rückl Crystal (1903) Tsjechisch Crystal Handgeslepen "Hoorn des Overvloed"
Afmetingen 18.5 x 12 x 26.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 45
Janneke Ros - Bronskleurig Beeldje "De Geld Wisselaar" kopen? Bied vanaf 20!
Janneke Ros Nederlands Bronskleurig Beeldje "De Geld Wisselaar"
Techniek Verbronsd
Afmetingen 11.5 x 9.5 x 8 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Huidig bod
€ 20
1 bieding
Porceleyne Fles - Wandbord van landschap met Molens en water , 1959 kopen? Bied vanaf 40!
Porceleyne Fles (1653) Nederlands Wandbord van landschap met Molens en water , 1959
Afmetingen 18.5 x 18.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Gerry van der Linden - Schilderij met prachtige lijst, Gesigneerd "G. vd Linden" kopen? Bied vanaf 70!
Gerry van der Linden (1948) Nederlands Schilderij met prachtige lijst, Gesigneerd "G. vd Linden"
Afmetingen 69.5 x 59.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Lemuel Newton - Schilderijtje - Zeezicht , Gesigneerd "Newton" kopen? Bied vanaf 35!
Lemuel Newton (1950-2014) Amerikaans Schilderijtje - Zeezicht , Gesigneerd "Newton"
Afmetingen 26 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Potterie Oud Delft - Handgeschilderd Delfts Blauw Kannetje , Gesigneerd : J.P. Groen kopen? Bied vanaf 32!
Potterie Oud Delft (1921) Nederlands Handgeschilderd Delfts Blauw Kannetje , Gesigneerd : J.P. Groen
Afmetingen 16 x 11 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 32
Charles George Lewis - "The Cheshire Hunt" , Graveur - Cha.s G. Lewis , 1842 kopen? Bied vanaf 70!
Charles George Lewis (1808-1880) Engels "The Cheshire Hunt" , Graveur - Cha.s G. Lewis , 1842
Techniek Gravure
Afmetingen 86 x 117 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Kunstaardewerkfabriek Regina - Plateel Schaaltje gemerkt door Regina - René WB Gouda Holland, 1938 kopen? Bied vanaf 35!
Kunstaardewerkfabriek Regina (1898) Nederlands Plateel Schaaltje gemerkt door Regina - René WB Gouda Holland, 1938
Afmetingen 10.5 x 18.5 x 11.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Royal Boch - Wandbord Made for Royal Sphinx by Boch Belgium - Holland - Delfts kopen? Bied vanaf 30!
Royal Boch (1841) Belgisch Wandbord Made for Royal Sphinx by Boch Belgium - Holland - Delfts
Afmetingen 25 x 25 x 3.5 cm (h x b x d)
€ 30
A.K. Kaiser Porzellan - 2 Porseleinen Vazen uit de Aurelia Collectie , Designer - K. Nossek kopen? Bied vanaf 30!
A.K. Kaiser Porzellan Duits 2 Porseleinen Vazen uit de Aurelia Collectie , Designer - K. Nossek
Afmetingen 22.5 x 12.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30