5. Aquarellistenkring

Aquarellistenkring

Opgericht in 1945

Hollandse Aquarellistenkring

De Hollandse Aquarellistenkring werd opgericht om de aquarelkunst als kunstvorm te bevorderen. Aquarelleren werd gezien als een van de moeilijkste kunstvormen, maar werd lange tijd nog niet als zelfstandige kunst werd beschouwd. De kring verenigt professionele aquarellisten in Nederland. Het enige wat de leden van de Hollandse Aquarellistenkring met elkaar gemeen hebben, is dat ze gebruik maken van waterverf. Alle leden hebben namelijk hun volstrekt eigen werkwijze, opvatting, stijl, en onderwerpkeuze. Om lid te worden van de Hollandse Aquarellistenkring wordt er gekeken naar de kwaliteit van het werk.

Kees Verwey - gelegenheidsalbum 'opening Verweyhal te Haarlem', februari 1993 kopen? Bied vanaf 20!
Kees Verwey (1900-1995) Nederlands gelegenheidsalbum 'opening Verweyhal te Haarlem', februari 1993
Techniek Hardcover
Afmetingen 27 x 19.5 cm (h x b)
€ 20
Charles Roelofsz - Collaborateur kopen? Bied vanaf 50!
Charles Roelofsz (1897-1962) Nederlands Collaborateur
Techniek Potlood
Afmetingen 20 x 15 cm (h x b)
€ 50
Jan Wiegers - Landschap met vier koeien kopen? Bied vanaf 100!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Landschap met vier koeien
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 19.5 x 24.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 100
Germ de Jong - Gezicht op de kerk van Deinum kopen? Bied vanaf 220!
Germ de Jong (1886-1967) Nederlands Gezicht op de kerk van Deinum
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 68 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 220
Friso ten Holt - onbekend kopen? Bied vanaf 40!
Friso ten Holt (1921-1997) Nederlands onbekend
Techniek Litho
Afmetingen 32.5 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Jan Sierhuis - Foto: Jan Sierhuis en Bert Schierbeek - 1974 kopen? Bied vanaf 49!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Foto: Jan Sierhuis en Bert Schierbeek - 1974
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
€ 49
Poppe Damave - ets: 2 figuren kopen? Bied vanaf 45!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands ets: 2 figuren
Techniek Ets
Afmetingen 21.3 x 12 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Sierk Schroder - Portret kopen? Bied vanaf 50!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands Portret
Techniek Litho
Afmetingen 44 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Paul Husner - Zonder titel kopen? Bied vanaf 28!
Paul Husner (1942) Nederlands Zwitsers Duits Zonder titel
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 28
Sierk Schroder - MAN MET PIJP kopen? Bied vanaf 69!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands MAN MET PIJP
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 45 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 69
Jeanne Bieruma Oosting - Ets: Japanse vis kopen? Bied vanaf 399!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Ets: Japanse vis
Techniek Ets
Afmetingen 21.5 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 399
Piet van der Hem - Litho, El Rey - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Piet van der Hem (1885-1961) Nederlands Litho, El Rey - Ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 50
3 biedingen
Kees Andrea - Litho: Bok en Haan - 1947 kopen? Bied vanaf 39!
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 39
Jan Wiegers - Kleurenlitho: Berglandschap kopen? Bied vanaf 75!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Kleurenlitho: Berglandschap
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 39 cm (h x b)
€ 75
Piet Klaasse (1918-2001) Nederlands Litho: "Moeder en kind"
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 35.5 cm (h x b)
€ 49
Jan Sierhuis - Litho, Flamencodanseres - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Litho, Flamencodanseres - Ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 81 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Kees Andrea - Tentoonstellings poster - 1955 kopen? Bied vanaf 39!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Tentoonstellings poster - 1955
Techniek Offset
Afmetingen 61 x 49.5 cm (h x b)
€ 39
Jef Diederen - 2x linosnede kopen? Bied vanaf 29!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands 2x linosnede
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 64.5 x 97.5 cm (h x b)
€ 29
Friso ten Holt - 'Rode zuringvelden' - aquarel 1973 kopen? Bied vanaf 275!
Friso ten Holt (1921-1997) Nederlands 'Rode zuringvelden' - aquarel 1973
Techniek Aquarel
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Jan Sierhuis - brons: Tango danseres (grote versie van 53 cm) kopen? Bied vanaf 1400!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands brons: Tango danseres (grote versie van 53 cm)
Techniek Brons
Afmetingen 53 x 31.5 x 15 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.400
Kees Andrea - Litho: Harlekijnen met vliegers en hond kopen? Bied vanaf 39!
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 46 cm (h x b)
€ 39
John Raedecker - Litho: Faun - 1947 kopen? Bied vanaf 40!
John Raedecker (1885-1956) Nederlands Litho: Faun - 1947
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 47.5 cm (h x b)
€ 40
Jan Sierhuis - Ets - 1977 kopen? Bied vanaf 59!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Ets - 1977
Techniek Ets
Afmetingen 78 x 56.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Kees Andrea - Litho: Fluitspeelsters en dansers - 1947 kopen? Bied vanaf 39!
Techniek Litho
Afmetingen 46.5 x 63 cm (h x b)
€ 39
Piet van der Hem - Atalaya's prehistorische rotsgrotten kopen? Bied vanaf 245!
Piet van der Hem (1885-1961) Nederlands Atalaya's prehistorische rotsgrotten
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 31 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 245
Jeanne Bieruma Oosting - Ingelijste aquarel op papier: Huis in berglandschap kopen? Bied vanaf 375!
Techniek Aquarel
Afmetingen 50 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Peter Vos - Pentekening: Bij ons in Holland - 1960 kopen? Bied vanaf 255!
Peter Vos (1935-2010) Nederlands Pentekening: Bij ons in Holland - 1960
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 23 x 16 cm (h x b)
€ 255
Friso ten Holt - Ingelijste aquarel: Deltawerken - 1960 kopen? Bied vanaf 250!
Friso ten Holt (1921-1997) Nederlands Ingelijste aquarel: Deltawerken - 1960
Techniek Aquarel
Afmetingen 31.5 x 41.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Friso ten Holt - Ingelijste ets - 1968 kopen? Bied vanaf 49!
Friso ten Holt (1921-1997) Nederlands Ingelijste ets - 1968
Techniek Ets
Afmetingen 53 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 49
Jeanne Bieruma Oosting - Balkon kopen? Bied vanaf 175!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Balkon
Techniek Litho
Afmetingen 42 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Friso ten Holt (1921-1997) Nederlands Ingelijste ets - 1961
Techniek Ets
Afmetingen 40.5 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 49
Friso ten Holt - Ingelijste ets - 1958 kopen? Bied vanaf 49!
Friso ten Holt (1921-1997) Nederlands Ingelijste ets - 1958
Techniek Ets
Afmetingen 33 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 49
1 bieding
Jeanne Bieruma Oosting - Aquarel: Stilleven met roos kopen? Bied vanaf 595!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Aquarel: Stilleven met roos
Techniek Aquarel
Afmetingen 58 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 595
Jeanne Bieruma Oosting - Het plateaupaard kopen? Bied vanaf 100!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Het plateaupaard
Techniek Litho
Afmetingen 42 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Jef Diederen - Serie van 6 litho's kopen? Bied vanaf 125!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Serie van 6 litho's
Techniek Litho
Afmetingen 30 x 21 cm (h x b)
€ 125
Henk Pieter Pander - Amerikaans Landschap 1967 kopen? Bied vanaf 160!
Henk Pieter Pander (1937-2023) Nederlands Amerikaans Amerikaans Landschap 1967
Techniek Aquarel
Afmetingen 80 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 160
Jan Sierhuis - Gouache/krijt op papier: 'Zonder titel' (1987) kopen? Bied vanaf 420!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Gouache/krijt op papier: 'Zonder titel' (1987)
Techniek Gouache
Afmetingen 74 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 420
Techniek Gouache
Afmetingen 74 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 420
Germ de Jong - Huizen bij een bocht in de weg kopen? Bied vanaf 50!
Germ de Jong (1886-1967) Nederlands Huizen bij een bocht in de weg
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 38.3 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Jef Diederen - lot van drie werken kopen? Bied vanaf 55!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands lot van drie werken
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 55
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 55
Jan Wiegers - Gezicht op Capri, litho kopen? Bied vanaf 175!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Gezicht op Capri, litho
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 175