5. Arti et Amicitiae

Arti et Amicitiae

Opgericht in 1839

Arti et Amicitiae

Hans van Dokkum - Mediterraans dorpje kopen? Bied vanaf 25!
Hans van Dokkum (1908-1995) Nederlands Mediterraans dorpje
Techniek Litho
Afmetingen 21 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Hans van Dokkum - Kerk in Toscane kopen? Bied vanaf 25!
Hans van Dokkum (1908-1995) Nederlands Kerk in Toscane
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 20 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Hans van Dokkum - Zelfportret kopen? Bied vanaf 25!
Hans van Dokkum (1908-1995) Nederlands Zelfportret
Techniek Litho
Afmetingen 27 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Herbert van der Poll - Poezen kopen? Bied vanaf 60!
Herbert van der Poll (1877-1963) Nederlands Poezen
Techniek Potlood
Afmetingen 29 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Hans Ittmann - Vrouw met vaas kopen? Bied vanaf 50!
Hans Ittmann (1914-1972) Nederlands Vrouw met vaas
Techniek Ets
Afmetingen 45 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Johann Georg van Caspel - KORFF'S CACAO Anno 1811 Amsterdam kopen? Bied vanaf 40!
Johann Georg van Caspel (1870-1928) Nederlands KORFF'S CACAO Anno 1811 Amsterdam
Techniek Offset
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Dirk Hidde Nijland - Het Vissertje - Houtsnede kopen? Bied vanaf 60!
Dirk Hidde Nijland (1881-1955) Nederlands Het Vissertje - Houtsnede
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 24 x 17.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 60
Theo Beerendonk - Havenwerkers bij sleepboot kopen? Bied vanaf 50!
Theo Beerendonk (1905-1979) Nederlands Havenwerkers bij sleepboot
Techniek Ets
Afmetingen 35 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Jan Toorop - De Mijnwerker kopen? Bied vanaf 39!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands De Mijnwerker
Techniek Isografie
Afmetingen 69 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 39
David Schulman - Herfst op de heide kopen? Bied vanaf 475!
David Schulman (1881-1966) Nederlands Herfst op de heide
Afmetingen 50 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 475
Jan Toorop - Bezonkenheid,meditatie,vuur kopen? Bied vanaf 350!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands Bezonkenheid,meditatie,vuur
Techniek Litho
Afmetingen 44 x 44 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Paul Citroen - Litho "Christi" kopen? Bied vanaf 35!
Paul Citroen (1896-1983) Duits Nederlands Litho "Christi"
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Frans Verpoorten - Industrie. kopen? Bied vanaf 89!
Frans Verpoorten (1924-1997) Nederlands Industrie.
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 34 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 89
Floris Verster - 7 boekwerken/catalogi kopen? Bied vanaf 70!
Floris Verster (1861-1927) Nederlands 7 boekwerken/catalogi
Techniek Softcover
Afmetingen 31 x 24 cm (h x b)
€ 70
Arnoud Paashuis - geen titel bekend kopen? Bied vanaf 50!
Arnoud Paashuis (1912-1974) Nederlands geen titel bekend
Afmetingen 59 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Willem Vaarzon Morel - De Draaimolen - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 70!
Willem Vaarzon Morel (1868-1955) Nederlands De Draaimolen - Kleurenlitho
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 48 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Carel Willink - Landschap Versailles kleurenlitho kopen? Bied vanaf 450!
Carel Willink (1900-1983) Nederlands Landschap Versailles kleurenlitho
Techniek Litho
Afmetingen 82 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Nic Jonk - Zeefdruk, titel, Twee vriendinnen, Limited Edition kopen? Bied vanaf 40!
Nic Jonk (1928-1994) Nederlands Zeefdruk, titel, Twee vriendinnen, Limited Edition
Afmetingen 36 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Jeanne Bieruma Oosting - De haas en de schildpad - Ets kopen? Bied vanaf 50!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands De haas en de schildpad - Ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 5 x 20 cm (h x b)
€ 50
Aart van Dobbenburgh - Wasgoed op Amsterdamse schuiten - Litho kopen? Bied vanaf 50!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Wasgoed op Amsterdamse schuiten - Litho
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 46.5 cm (h x b)
€ 50
Ed Dukkers - Innige omarming kopen? Bied vanaf 475!
Ed Dukkers (1923-1996) Nederlands Innige omarming
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 51 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 475
Nic Jonk - Sirenen - Zilveren beeldje - Gesigneerd, genummerd en gedateerd kopen? Bied vanaf 350!
Nic Jonk (1928-1994) Nederlands Sirenen - Zilveren beeldje - Gesigneerd, genummerd en gedateerd
Techniek Zilver
Afmetingen 6.5 x 6.5 x 4 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Nic Jonk - Woman and Pegasus - Bronzen beeld op natuurstenen sokkel - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 850!
Nic Jonk (1928-1994) Nederlands Woman and Pegasus - Bronzen beeld op natuurstenen sokkel - Gesigneerd
Techniek Brons
Afmetingen 26 x 20 x 15 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 850
Willy Sluiter - Zeldzame boekenlegger van Willy Sluiter - voor Jansen & Tilanus - drukgesigneerd kopen? Bied vanaf 35!
Willy Sluiter (1873-1949) Nederlands Zeldzame boekenlegger van Willy Sluiter - voor Jansen & Tilanus - drukgesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 13 x 4 cm (h x b)
€ 35
Willem van der Nat - Ezel linksstaand. kopen? Bied vanaf 25!
Willem van der Nat (1864-1929) Nederlands Ezel linksstaand.
Techniek Litho
Afmetingen 8 x 13 cm (h x b)
€ 25
Jan Poortenaar - De Rode Hoed Amsterdam kopen? Bied vanaf 40!
Jan Poortenaar (1886-1958) Nederlands De Rode Hoed Amsterdam
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 49.3 x 42.3 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Dirk Berend Nanninga - Ad des gloriam kopen? Bied vanaf 75!
Dirk Berend Nanninga (1868-1954) Nederlands Ad des gloriam
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Carel Kneulman - Het lieverdje kopen? Bied vanaf 169!
Carel Kneulman (1915-2008) Nederlands Het lieverdje
Techniek Brons
Afmetingen 19.5 x 6.5 x 6.5 cm (h x b x d)
Gewicht 600 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Theo Beerendonk - Abstractie in rood en zwart - Monotype kopen? Bied vanaf 48!
Theo Beerendonk (1905-1979) Nederlands Abstractie in rood en zwart - Monotype
Techniek Monotype
Afmetingen 32 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 48
Henri Koetser - Grote kleuren Ets "Amsterdam wintergezicht" mooi ingelijst - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 110!
Henri Koetser (1878-1952) Nederlands Grote kleuren Ets "Amsterdam wintergezicht" mooi ingelijst - potloodgesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 60 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 110
Cornelis Brandenburg - Grote kleuren Ets "Amsterdam - Damrak" mooi ingelijst - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 110!
Cornelis Brandenburg (1884-1954) Nederlands Grote kleuren Ets "Amsterdam - Damrak" mooi ingelijst - potloodgesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 60 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 110
Jan Toorop - Litho, Mijnwerker - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands Litho, Mijnwerker - Ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 85.5 x 94.5 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 50
Aart van Dobbenburgh - vijf poesjes kopen? Bied vanaf 39!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands vijf poesjes
Techniek Litho
Afmetingen 45 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 39
Gerrit Haverkamp - Boerderij met hooimijt kopen? Bied vanaf 50!
Gerrit Haverkamp (1872-1926) Nederlands Boerderij met hooimijt
Techniek Ets
Afmetingen 29 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Paul Husner - Zonder titel kopen? Bied vanaf 28!
Paul Husner (1942) Nederlands Zwitsers Duits Zonder titel
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 28
Ids Wiersma - Bolsward kopen? Bied vanaf 130!
Ids Wiersma (1878-1965) Nederlands Bolsward
Techniek Ets
Afmetingen 37 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 130
Eric de Nie - 30 tekeningen kopen? Bied vanaf 10!
Eric de Nie (1944) Nederlands 30 tekeningen
Techniek Hardcover
Afmetingen 19 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Bert Grotjohann - Ets 1962 kopen? Bied vanaf 10!
Bert Grotjohann (1939) Nederlands Ets 1962
Techniek Ets
Afmetingen 31.5 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 10
Willem Knip - omstreeks 1930 - pastelkrijt "Amsterdam de Magere brug" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!
Willem Knip (1883-1967) Nederlands omstreeks 1930 - pastelkrijt "Amsterdam de Magere brug" gesigneerd
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 20 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 10
Jan Schouten - omstreeks 1940 - pastelkrijt "haven van Hamburg" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!
Jan Schouten (1906-1987) Nederlands omstreeks 1940 - pastelkrijt "haven van Hamburg" gesigneerd
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 20 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 10
C.L. Dake - Ets - Boerderij aan het water naar werk van J.H. Weissenbruch kopen? Bied vanaf 10!
C.L. Dake (1857-1918) Nederlands Ets - Boerderij aan het water naar werk van J.H. Weissenbruch
Techniek Ets
Afmetingen 68.5 x 88.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 10
Marjan Jaspers - Klaprozen kopen? Bied vanaf 30!
Marjan Jaspers (1949) Nederlands Klaprozen
Afmetingen 83 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30