5. Burgvliet

Burgvliet

Opgericht in 1955 - opgeheven in 2007

Kunstcentrum Burgvliet

Kunstcentrum Burgvliet in Gouda, opgericht door kunstenaar Piet van Mook, fuseerde in 2007 met de Regionale Kunststichting Gouda tot Firma Van Drie.

Willem Hendrik van Norden - zonder titel. kopen? Bied vanaf 35!
Willem Hendrik van Norden (1883-1978) Nederlands zonder titel.
Techniek Ets
Afmetingen 17 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 35
Willem Hendrik van Norden - Ets: diverse figuren kopen? Bied vanaf 39!
Willem Hendrik van Norden (1883-1978) Nederlands Ets: diverse figuren
Techniek Ets
Afmetingen 31.5 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Techniek Ets
Afmetingen 19.5 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Willem Hendrik van Norden - Ets: De dood van de minotaurus kopen? Bied vanaf 39!
Willem Hendrik van Norden (1883-1978) Nederlands Ets: De dood van de minotaurus
Techniek Ets
Afmetingen 18 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Ella van Schaik - Poes poes poes kopen? Bied vanaf 35!
Ella van Schaik Nederlands Poes poes poes
Afmetingen 90 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Willem Hendrik van Norden - Ets: Monster kopen? Bied vanaf 39!
Willem Hendrik van Norden (1883-1978) Nederlands Ets: Monster
Techniek Ets
Afmetingen 18 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Sonja Meijer - Frans landschap met hooistapels kopen? Bied vanaf 300!
Sonja Meijer (1929-1994) Nederlands Frans landschap met hooistapels
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 56 x 86 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300