Opgericht in 1955 - opgeheven in 2007
Kunstcentrum Burgvliet in Gouda, opgericht door kunstenaar Piet van Mook, fuseerde in 2007 met de Regionale Kunststichting Gouda tot Firma Van Drie.
Techniek | Ets |
Afmetingen | 17 x 25 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 31.5 x 24 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 19.5 x 24 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 18 x 23 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 90 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 18 x 20 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Pastel/Krijt |
Afmetingen | 56 x 86 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |