5. De Onafhankelijken

De Onafhankelijken

Opgericht in 1912

De Onafhankelijken

Jan Visser - Litho, Geen titel kopen? Bied vanaf 25!
Jan Visser (1879-1961) Nederlands Litho, Geen titel
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Marinus Schipper - Zeeland omstreeks 1940 - zeer groot gevarieerd stilleven - originele lijst kopen? Bied vanaf 161!
Marinus Schipper (1897-1987) Nederlands Zeeland omstreeks 1940 - zeer groot gevarieerd stilleven - originele lijst
Afmetingen 110 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 161
Charles Roelofsz - Collaborateur kopen? Bied vanaf 50!
Charles Roelofsz (1897-1962) Nederlands Collaborateur
Techniek Potlood
Afmetingen 20 x 15 cm (h x b)
€ 50
Toon van de Muysenberg - Frans dorpsgezicht kopen? Bied vanaf 25!
Toon van de Muysenberg (1901-1967) Nederlands Frans dorpsgezicht
Techniek Litho
Afmetingen 45 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 25
Henri Frederic Boot - Stilleven met engeltjes kopen? Bied vanaf 650!
Henri Frederic Boot (1877-1963) Nederlands Stilleven met engeltjes
Afmetingen 109 x 86.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Frits Hubeek - Veenplassen kopen? Bied vanaf 250!
Frits Hubeek (1884-1952) Nederlands Veenplassen
Afmetingen 53.5 x 73.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Harm Kamerlingh Onnes - olieverfschilderij op paneel kopen? Bied vanaf 250!
Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985) Nederlands olieverfschilderij op paneel
Afmetingen 27 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Jan Wiegers - Landschap met vier koeien kopen? Bied vanaf 100!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Landschap met vier koeien
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 19.5 x 24.5 cm (h x b)
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 100
Jan Jans - Stokkum kopen? Bied vanaf 20!
Jan Jans (1872-1943) Nederlands Stokkum
Techniek Potlood
Afmetingen 31 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 20
1 bieding
Germ de Jong - Gezicht op de kerk van Deinum kopen? Bied vanaf 220!
Germ de Jong (1886-1967) Nederlands Gezicht op de kerk van Deinum
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 68 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 220
Jan Sierhuis - Foto: Jan Sierhuis en Bert Schierbeek - 1974 kopen? Bied vanaf 49!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Foto: Jan Sierhuis en Bert Schierbeek - 1974
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
€ 49
Herman Bieling - Houtsnede kopen? Bied vanaf 55!
Herman Bieling (1887-1964) Nederlands Houtsnede
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 29 x 18.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Joop Moesman (1909-1988) Nederlands Litho: op wacht - 1979
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Herman Bieling - Houtsnede: "Holy family" kopen? Bied vanaf 55!
Herman Bieling (1887-1964) Nederlands Houtsnede: "Holy family"
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 20 x 16 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 55
Techniek Litho
Afmetingen 21 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Johannes Nicolaas jr. - Balische vissers prauw kopen? Bied vanaf 30!
Johannes Nicolaas jr. (1885-1943) Nederlands Balische vissers prauw
Techniek Ets
Afmetingen 19.5 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Jan Strube - Houtsnede: "Brabantsch vrouwtje" kopen? Bied vanaf 60!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Houtsnede: "Brabantsch vrouwtje"
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 19 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 60
Carel Willink - Ingelijste litho: 'Evenwicht der krachten' kopen? Bied vanaf 799!
Techniek Litho
Afmetingen 67 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 799
Techniek Litho
Afmetingen 21 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Jan Wiegers - Kleurenlitho: Berglandschap kopen? Bied vanaf 75!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Kleurenlitho: Berglandschap
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 39 cm (h x b)
€ 75
Harry van Kruiningen (1906-1996) Nederlands Olieverf op doek: De vleermuisvrouwen - 1988 (mooie lijst, sterk afgeprijsd!)
Afmetingen 83 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 695
Jan Sierhuis - Litho, Flamencodanseres - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Litho, Flamencodanseres - Ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 81 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Jan Strube - Houtdruk: "Poppenkast" kopen? Bied vanaf 60!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Houtdruk: "Poppenkast"
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 21 x 16 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 60
Jan Strube - Houtdruk: "Prins van Oranje" kopen? Bied vanaf 60!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Houtdruk: "Prins van Oranje"
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 21 x 16 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 60
Herman Bieling - Houtsnede: moeder en kind kopen? Bied vanaf 55!
Herman Bieling (1887-1964) Nederlands Houtsnede: moeder en kind
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 28 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 55
Carel Willink - Litho: Berlin - 1920 kopen? Bied vanaf 275!
Carel Willink (1900-1983) Nederlands Litho: Berlin - 1920
Techniek Litho
Afmetingen 28.5 x 28.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 275
Jan Sierhuis - brons: Tango danseres (grote versie van 53 cm) kopen? Bied vanaf 1400!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands brons: Tango danseres (grote versie van 53 cm)
Techniek Brons
Afmetingen 53 x 31.5 x 15 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.400
Jan Sierhuis - Ets - 1977 kopen? Bied vanaf 59!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Ets - 1977
Techniek Ets
Afmetingen 78 x 56.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Henri Frederic Boot - Portret van dhr Erades kopen? Bied vanaf 50!
Henri Frederic Boot (1877-1963) Nederlands Portret van dhr Erades
Afmetingen 60 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Sal Meijer - "Oudemanhuispoort" kopen? Bied vanaf 10!
Sal Meijer (1877-1965) Nederlands "Oudemanhuispoort"
Techniek Ets
Afmetingen 20 x 11 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Techniek Litho
Afmetingen 21 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: formatie - 1987 kopen? Bied vanaf 250!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Zeefdruk: formatie - 1987
Afmetingen 50 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Fred Sieger - Bergdorp Val de Caret (Fr) kopen? Bied vanaf 300!
Fred Sieger (1902-1999) Nederlands Bergdorp Val de Caret (Fr)
Afmetingen 57 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Marinus Schipper - Mens figuur gehurkt kopen? Bied vanaf 55!
Marinus Schipper (1897-1987) Nederlands Mens figuur gehurkt
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 64.5 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Hendrik van der Horst - Houtsnede: Zelfportret kopen? Bied vanaf 35!
Hendrik van der Horst (1911-1982) Nederlands Houtsnede: Zelfportret
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 41.5 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Toon van de Muysenberg - Stilleven kopen? Bied vanaf 25!
Toon van de Muysenberg (1901-1967) Nederlands Stilleven
Techniek Litho
Afmetingen 42.5 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Jan Sierhuis - Gouache/krijt op papier: 'Zonder titel' (1987) kopen? Bied vanaf 420!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Gouache/krijt op papier: 'Zonder titel' (1987)
Techniek Gouache
Afmetingen 74 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 420
Techniek Gouache
Afmetingen 74 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 420
Nikolaas Eekman - Zingende dame kopen? Bied vanaf 150!
Nikolaas Eekman (1889-1973) Belgisch Nederlands Zingende dame
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Herbert van der Poll - Poezen kopen? Bied vanaf 60!
Herbert van der Poll (1877-1963) Nederlands Poezen
Techniek Potlood
Afmetingen 29 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Germ de Jong - Huizen bij een bocht in de weg kopen? Bied vanaf 50!
Germ de Jong (1886-1967) Nederlands Huizen bij een bocht in de weg
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 38.3 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Carel Willink - Lama’s op Terras kopen? Bied vanaf 690!
Carel Willink (1900-1983) Nederlands Lama’s op Terras
Afmetingen 70 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 690