Carel Willink - Lama’s op Terras

Carel Willink - Lama’s op Terras kopen? Bied vanaf 690!
Carel Willink - Lama’s op Terras kopen? Bied vanaf 690!Carel Willink - Lama’s op Terras kopen? Bied vanaf 690!Carel Willink - Lama’s op Terras kopen? Bied vanaf 690!Carel Willink - Lama’s op Terras kopen? Bied vanaf 690!Carel Willink - Lama’s op Terras kopen? Bied vanaf 690!Carel Willink - Lama’s op Terras kopen? Bied vanaf 690!Carel Willink - Lama’s op Terras kopen? Bied vanaf 690!Carel Willink - Lama’s op Terras kopen? Bied vanaf 690!Carel Willink - Lama’s op Terras kopen? Bied vanaf 690!Carel Willink - Lama’s op Terras kopen? Bied vanaf 690!Carel Willink - Lama’s op Terras kopen? Bied vanaf 690!
  • Carel Willink (1900-1983)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 70 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 75
Orginele zeefdruk van Carel Willink Lama’s op terras
Hand gesigneerd met potlood bij Willink zelf nr 57 van de 100.
Foto Litho van Nico Koster met afbeelding van Carel Willink
Blad met tekst Francis J.H.Duister kunstredacteur
 Blauwe portefeuille  afmeting 102/71
LET OP DIT IS DE EERSTE UITGAVE

Later heeft de weduwe nog een serie uitgebracht
met kleinere afmeting
Jan van den Thillart  .  1904-2002 Ets  nummer 3 van 50  Is gemaakt 1946  maat 13  bij 11 cm  Boerderij met arbeiders aan het werk. Lijst in eikenhouten lijstje 23 bij 11 cm. Het is verkleurd in de loop der jaren.
Altijd bewaard geweest in de map
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Pelt, België
Binnen België € 10,60
Naar Nederland € 15,20
Naar Duitsland € 15,20
Europese Unie € 20,60
Wereldwijd € 46,80