5. Grafiekkring Groningen

Grafiekkring Groningen

Opgericht in 1968 - opgeheven in 1976

Grafiekkring Groningen

Grafiekkring Groningen was een kring van verzamelaars van hedendaagse grafische kunst in Groningen. In samenwerking met Prent 190 gaven zij series van vijf prenten uit, elk in een oplage van 190 exemplaren. De kring had ten doel om enerzijds kunstenaars die in Groningen werkzaam zijn grotere bekendheid te geven, en anderzijds om niet-Groningse kunstenaars aldaar te introduceren.

Abe Kuipers - Arc & Ciel kopen? Bied vanaf 110!
Abe Kuipers (1918) Nederlands Arc & Ciel
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 110
Roger Raveel - Individueel en algemeen kopen? Bied vanaf 1795!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Individueel en algemeen
Techniek Litho
Afmetingen 90 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Kunststof
Ingelijst Ingelijst
€ 1.795
Lucebert - Benelave - ingelijst - 1986 - 25 ex kopen? Bied vanaf 225!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Benelave - ingelijst - 1986 - 25 ex
Techniek Ets
Afmetingen 61 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Lucebert - Lof der vetzucht - ingelijst - 190 ex. kopen? Bied vanaf 225!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Lof der vetzucht - ingelijst - 190 ex.
Techniek Ets
Afmetingen 66.5 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Lucebert - zonder titel - ingelijst kopen? Bied vanaf 175!
Lucebert (1924-1994) Nederlands zonder titel - ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 81 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Karel Appel - Summer days kopen? Bied vanaf 1895!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Summer days
Techniek Litho
Afmetingen 90 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.895
Reinier Lucassen - Collage “ The Twins” kopen? Bied vanaf 300!
Reinier Lucassen (1939) Nederlands Collage “ The Twins”
Techniek Collage
Afmetingen 56 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Reinier Lucassen - Reality - Onderwerp kopen? Bied vanaf 220!
Reinier Lucassen (1939) Nederlands Reality - Onderwerp
Techniek Collage
Afmetingen 51 x 43 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 220
Lucebert - Honderd tekeningen kopen? Bied vanaf 50!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Honderd tekeningen
Techniek Hardcover
Afmetingen 32.5 x 25 cm (h x b)
€ 50
Karel Appel - Geen titel kopen? Bied vanaf 465!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Geen titel
Afmetingen 74 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 465
1 bieding
Constant - ets: echtpaar kopen? Bied vanaf 299!
Constant (1920-2005) Nederlands ets: echtpaar
Techniek Ets
Afmetingen 65.5 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Dolf Zwerver - ets : zonder titel kopen? Bied vanaf 95!
Dolf Zwerver (1932-2010) Nederlands ets : zonder titel
Techniek Ets
Afmetingen 56.5 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Lucebert - Ets: Derde gezicht kopen? Bied vanaf 225!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Ets: Derde gezicht
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Hannes Postma - Litho - Sky-line kopen? Bied vanaf 60!
Hannes Postma (1933-2020) Nederlands Litho - Sky-line
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Hannes Postma - Litho - Het vroedmeestereffect van Dr. Hillenius kopen? Bied vanaf 60!
Hannes Postma (1933-2020) Nederlands Litho - Het vroedmeestereffect van Dr. Hillenius
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Hannes Postma - Litho - Parthenogenese kopen? Bied vanaf 55!
Hannes Postma (1933-2020) Nederlands Litho - Parthenogenese
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 55
Lucebert - Ets - 1974 kopen? Bied vanaf 225!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Ets - 1974
Techniek Ets
Afmetingen 39 x 52.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Lucebert - Ingelijste ets: - 1989 kopen? Bied vanaf 250!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Ingelijste ets: - 1989
Techniek Ets
Afmetingen 50.5 x 40.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Techniek Ets
Afmetingen 40 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 395
Karel Appel - Ingelijste zeefdruk: Compositie - 1969 kopen? Bied vanaf 1250!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Ingelijste zeefdruk: Compositie - 1969
Afmetingen 54 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Ans Wortel - Ets/aquatint: Om elkaar tegemoet te komen kopen? Bied vanaf 75!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands Ets/aquatint: Om elkaar tegemoet te komen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Roger Raveel - Omega kopen? Bied vanaf 645!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Omega
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 645
Karel Appel - Abstracte Compositie (gelijst) kopen? Bied vanaf 145!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Abstracte Compositie (gelijst)
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 145
Jan van der Zee - (bijna) complete grafiek map Prometheus Amsterdam 1924 met jan vd Zee e.a. kopen? Bied vanaf 74!
Jan van der Zee (1898-1988) Nederlands (bijna) complete grafiek map Prometheus Amsterdam 1924 met jan vd Zee e.a.
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 74
Reinier Lucassen - Krijttekening: 2 figuren - 1981 kopen? Bied vanaf 275!
Reinier Lucassen (1939) Nederlands Krijttekening: 2 figuren - 1981
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 55.5 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 275
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: formatie - 1987 kopen? Bied vanaf 250!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Zeefdruk: formatie - 1987
Afmetingen 50 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 125!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Kleurenlitho HAPPY CAT
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 82 cm (h x b)
€ 125
Pieter Holstein - Myriade ... - gemengde techniek kopen? Bied vanaf 100!
Pieter Holstein (1934) Nederlands Myriade ... - gemengde techniek
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 35 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Jan van der Zee - De Ploeg kopen? Bied vanaf 150!
Jan van der Zee (1898-1988) Nederlands De Ploeg
Techniek Litho
Afmetingen 30 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Jan van der Zee - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 180!
Jan van der Zee (1898-1988) Nederlands Abstracte compositie
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 180
Jan van der Zee - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 200!
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Lucebert - geen titel kopen? Bied vanaf 75!
Lucebert (1924-1994) Nederlands geen titel
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Karel Appel - abstracte figuren. kopen? Bied vanaf 100!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands abstracte figuren.
Techniek Litho
Afmetingen 69 x 53.5 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Reinier Lucassen - MADONNA kopen? Bied vanaf 698!
Reinier Lucassen (1939) Nederlands MADONNA
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 51 x 70 x 60 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 698
Roger Raveel - Een verschrikkelijk mooi leven kopen? Bied vanaf 275!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Een verschrikkelijk mooi leven
Techniek Hardcover
Afmetingen 40 x 27 cm (h x b)
€ 275
Karel Appel - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 875!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Abstracte compositie
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 875
Constant - ets: figuren in labyrint - 1972 kopen? Bied vanaf 425!
Constant (1920-2005) Nederlands ets: figuren in labyrint - 1972
Techniek Ets
Afmetingen 27 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 425
Lucebert - Zeefdruk: Pax - 1973 kopen? Bied vanaf 225!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Zeefdruk: Pax - 1973
Afmetingen 55 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Constant - De Schilder kopen? Bied vanaf 325!
Constant (1920-2005) Nederlands De Schilder
Techniek Litho
Afmetingen 67 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 325
Jeroen Henneman - Sneeuw over daken kopen? Bied vanaf 895!
Jeroen Henneman (1943) Nederlands Sneeuw over daken
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 65 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 895
Reinier Lucassen - collage ‘Sunday morning’ - 2000 - ingelijst kopen? Bied vanaf 350!
Reinier Lucassen (1939) Nederlands collage ‘Sunday morning’ - 2000 - ingelijst
Techniek Collage
Afmetingen 41.5 x 40.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350