Kees Andrea (1914-2006) De baadsters
Bied mee
Techniek | Litho |
Afmetingen | 51 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
€ 15