5. Groep Amsterdam

Groep Amsterdam

Opgericht in 1959

Kees Andrea - De baadsters kopen? Bied vanaf 15!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands De baadsters
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 15
Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop ‘KOAN II’ - gesigneerde computerprint - incl. originele bewaarmap kopen? Bied vanaf 125!
Shinkichi Tajiri (1923-2009) Amerikaans Nederlands zeldzame knoop ‘KOAN II’ - gesigneerde computerprint - incl. originele bewaarmap
Techniek Computerprint
Afmetingen 29.5 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Kees Andrea - Tentoonstellings poster - 1955 kopen? Bied vanaf 39!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Tentoonstellings poster - 1955
Techniek Offset
Afmetingen 61 x 49.5 cm (h x b)
€ 39
Kees Andrea - Litho: Harlekijnen met vliegers en hond kopen? Bied vanaf 39!
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 39
Kees Andrea - Litho: Fluitspeelsters en dansers - 1947 kopen? Bied vanaf 39!
Techniek Litho
Afmetingen 46.5 x 63 cm (h x b)
€ 39
Shinkichi Tajiri - GESIGNEERD AFFICHE EXPOSITIE BONNEFANTENMUSEUM 1991 kopen? Bied vanaf 49!
Shinkichi Tajiri (1923-2009) Amerikaans Nederlands GESIGNEERD AFFICHE EXPOSITIE BONNEFANTENMUSEUM 1991
Afmetingen 71 x 44 cm (h x b)
€ 49
Kees Andrea - Litho: Bok en Haan - 1947 kopen? Bied vanaf 39!
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 48 cm (h x b)
€ 39
Kees Andrea - litho: de baadsters I kopen? Bied vanaf 39!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands litho: de baadsters I
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 48 cm (h x b)
€ 39
Kees Andrea - Harlekijn en jongens met vlieger, litho kopen? Bied vanaf 35!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Harlekijn en jongens met vlieger, litho
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 48 cm (h x b)
€ 35
Edgar Fernhout - Noord-Hollands Sneeuwlandschap - Kleurlitho kopen? Bied vanaf 50!
Edgar Fernhout (1912-1974) Nederlands Noord-Hollands Sneeuwlandschap - Kleurlitho
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Kees Andrea - Geit bij personen in een kamer - Litho kopen? Bied vanaf 40!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Geit bij personen in een kamer - Litho
Techniek Litho
Afmetingen 23 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Kees Andrea - Baadsters, litho kopen? Bied vanaf 35!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Baadsters, litho
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 48 cm (h x b)
€ 35
Kees Andrea - Haan en geit, litho kopen? Bied vanaf 35!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Haan en geit, litho
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 48 cm (h x b)
€ 35
Shinkichi Tajiri - Gesigneerde computerprint: liefdesknoop+ originele bewaarmap kopen? Bied vanaf 120!
Shinkichi Tajiri (1923-2009) Amerikaans Nederlands Gesigneerde computerprint: liefdesknoop+ originele bewaarmap
Techniek Computerprint
Afmetingen 42 x 29.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 120
Shinkichi Tajiri - "Landschappelijke Knoop" - computerprint - incl. gesigneerde kerstkaart en map kopen? Bied vanaf 118!
Shinkichi Tajiri (1923-2009) Amerikaans Nederlands "Landschappelijke Knoop" - computerprint - incl. gesigneerde kerstkaart en map
Techniek Computerprint
Afmetingen 42 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 118
Edgar Fernhout - Litho: Bloemen kopen? Bied vanaf 49!
Edgar Fernhout (1912-1974) Nederlands Litho: Bloemen
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 48 cm (h x b)
€ 49
Edgar Fernhout - Litho: Bloemen kopen? Bied vanaf 75!
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Kees Andrea - "Mensen en Dieren" | voor H.J. Wilzen kopen? Bied vanaf 10!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands "Mensen en Dieren" | voor H.J. Wilzen
Afmetingen 17 x 22.8 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 10
Wessel Couzijn - proefdruk kopen? Bied vanaf 85!
Wessel Couzijn (1912-1984) Nederlands proefdruk
Techniek Droge Naald
Afmetingen 52 x 79 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85