5. Haagse Kunstkring

Haagse Kunstkring

Opgericht in 1891

Haagse Kunstkring

De Haagse Kunstkring (Voorheen Haagsche Kunstkring) is een vereniging van kunstenaars en kunstliefhebbers. Van oudsher is zij een broedplaats en een podium voor vernieuwing en experiment, een productiehuis dat stimuleert, organiseert en ruimte biedt. De doelstelling bij oprichting was dan ook aansluiting te bevorderen tussen schilders en de beoefenaars van 'fraaie letteren, toonkunst en kunstnijverheid'. Het werk van kunstenaars die lid willen worden van de Haagsche Kunstkring wordt getoetst op kwaliteit en professionaliteit. Kunstvormen zijn vrij en gaan regelmatig over de grenzen van de ‘eigen’ discipline heen. Vele leden van de Nieuwe Haagse School zijn aangesloten bij de Haagsche Kunstkring.

Ad van Riel - Sight (7) kopen? Bied vanaf 180!
Ad van Riel (1959) Nederlands Sight (7)
Afmetingen 42 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 180
Johan van den Berg - abstracte voorstelling kopen? Bied vanaf 65!
Johan van den Berg (1939) Nederlands abstracte voorstelling
Techniek Acryl
Afmetingen 12 x 9 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
€ 65
Hubert Bekman - Dorpsgezicht in Limburg kopen? Bied vanaf 600!
Hubert Bekman (1896-1974) Nederlands Dorpsgezicht in Limburg
Afmetingen 80 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 600
Jaap Vegter - De geest van het Grote Huis kopen? Bied vanaf 850!
Jaap Vegter (1932-2003) Nederlands De geest van het Grote Huis
Afmetingen 58 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 850
Bob Busking - Foto, Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Bob Busking (1922-2010) Nederlands Foto, Zonder titel
Techniek C-Print
Afmetingen 46 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Sees Vlag - Grote -1982- Zeefdruk -paleis huis ten Bosch - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 32!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Grote -1982- Zeefdruk -paleis huis ten Bosch - potloodgesigneerd
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 32
1 bieding
Riky Schellart - Vader met 2 kinderen - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 15!
Riky Schellart (1942-2013) Nederlands Vader met 2 kinderen - Handgesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 36 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 15
Aat Verhoog - Kunstartiest kopen? Bied vanaf 20!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Kunstartiest
Techniek Overig
Afmetingen 20 x 20 cm (h x b)
€ 20
Sierk Schroder - Portret kopen? Bied vanaf 50!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands Portret
Techniek Litho
Afmetingen 44 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Herman Bieling - Houtsnede kopen? Bied vanaf 55!
Herman Bieling (1887-1964) Nederlands Houtsnede
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 29 x 18.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Sierk Schroder - MAN MET PIJP kopen? Bied vanaf 69!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands MAN MET PIJP
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 45 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 69
Kees van Bohemen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 250!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Glasschade
€ 250
Herman Bieling - Houtsnede: "Holy family" kopen? Bied vanaf 55!
Herman Bieling (1887-1964) Nederlands Houtsnede: "Holy family"
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 20 x 16 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 55
Aat Verhoog - Litho:zonder titel kopen? Bied vanaf 29!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Litho:zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 29
Kees Andrea - Litho: Bok en Haan - 1947 kopen? Bied vanaf 39!
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 39
Piet Klaasse (1918-2001) Nederlands Litho: "Moeder en kind"
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 35.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 49
Kees Andrea - Tentoonstellings poster - 1955 kopen? Bied vanaf 39!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Tentoonstellings poster - 1955
Techniek Offset
Afmetingen 61 x 49.5 cm (h x b)
€ 39
Herman Bieling - Houtsnede: moeder en kind kopen? Bied vanaf 55!
Herman Bieling (1887-1964) Nederlands Houtsnede: moeder en kind
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 28 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 55
Kees Andrea - Litho: Harlekijnen met vliegers en hond kopen? Bied vanaf 39!
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 46 cm (h x b)
€ 39
Kees Andrea - Litho: Fluitspeelsters en dansers - 1947 kopen? Bied vanaf 39!
Techniek Litho
Afmetingen 46.5 x 63 cm (h x b)
€ 39
Willem Hendrik Gispen - Portugees Israelitisch Kerkhof te Ouderkerk a/d Amstel kopen? Bied vanaf 350!
Willem Hendrik Gispen (1890-1981) Nederlands Portugees Israelitisch Kerkhof te Ouderkerk a/d Amstel
Afmetingen 58 x 50 cm (h x b)
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 350
1 bieding
Kees van Bohemen - WOODSTOCK kopen? Bied vanaf 209!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands WOODSTOCK
Afmetingen 82 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 209
Marius Bauer - ets:een koopman kopen? Bied vanaf 75!
Marius Bauer (1867-1932) Nederlands ets:een koopman
Techniek Ets
Afmetingen 7.5 x 9 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Marius Bauer - ets:Turkse vrouwen kopen? Bied vanaf 75!
Marius Bauer (1867-1932) Nederlands ets:Turkse vrouwen
Techniek Ets
Afmetingen 9 x 7.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Kees van Bohemen - Proefdruk: 3 figuren kopen? Bied vanaf 70!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Proefdruk: 3 figuren
Techniek Litho
Afmetingen 86 x 61 cm (h x b)
€ 70
Kees van Bohemen - Litho: Els - 1978 kopen? Bied vanaf 250!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Litho: Els - 1978
Techniek Litho
Afmetingen 74 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Techniek Litho
Afmetingen 100 x 79.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Afmetingen 77 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: formatie - 1987 kopen? Bied vanaf 250!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Zeefdruk: formatie - 1987
Afmetingen 50 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Wim Bettenhausen - Zoetermeer, Dorpsstraat - ets - fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 75!
Wim Bettenhausen (1942) Nederlands Zoetermeer, Dorpsstraat - ets - fraai ingelijst
Techniek Ets
Afmetingen 43 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Johan D. Scherft - Delft kopen? Bied vanaf 10!
Johan D. Scherft (1891-1969) Nederlands Delft
Techniek Ets
Afmetingen 26 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 10
Ad van Riel - Zonder titel (14/1) kopen? Bied vanaf 80!
Ad van Riel (1959) Nederlands Zonder titel (14/1)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 35 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Marius Bauer - Bazaar in Damascus kopen? Bied vanaf 750!
Marius Bauer (1867-1932) Nederlands Bazaar in Damascus
Techniek Ets
Afmetingen 82.5 x 93.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 750
Joop Kropff - Moutstraat (Utrecht) kopen? Bied vanaf 60!
Joop Kropff (1892-1979) Nederlands Moutstraat (Utrecht)
Techniek Litho
Afmetingen 41 x 49 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Kees van Bohemen - Ingelijste zeefdruk: zonder titel - 1981 kopen? Bied vanaf 175!
Afmetingen 99 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Kees van Bohemen - Stilleven, zeefdruk kopen? Bied vanaf 175!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Stilleven, zeefdruk
Afmetingen 76 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Toon Wegner - Steendruk, Les enfants du paradis - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Toon Wegner (1926-2010) Nederlands Steendruk, Les enfants du paradis - Ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 81.5 x 61.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Piet Zwart - 4 catalogi - A choice from his personal archive 1 t/m 4 kopen? Bied vanaf 50!
Piet Zwart (1885-1977) Nederlands 4 catalogi - A choice from his personal archive 1 t/m 4
Techniek Softcover
Afmetingen 24 x 18 cm (h x b)
€ 50
Johan van den Berg - abstract (landschap) kopen? Bied vanaf 65!
Johan van den Berg (1939) Nederlands abstract (landschap)
Techniek Acryl
Afmetingen 9 x 12 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
€ 65
Marian Gobius - Rijnsburg 975 / 1975 kopen? Bied vanaf 45!
Marian Gobius (1910-1994) Nederlands Rijnsburg 975 / 1975
Afmetingen 22.5 x 9 x 9 cm (h x b x d)
Gewicht 540 g
Gesigneerd Ongemerkt
€ 45
Sees Vlag - Linosnede: Zienangoog II - 1989 kopen? Bied vanaf 55!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Linosnede: Zienangoog II - 1989
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 64.5 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Henri van Daalhoff - landschaft kopen? Bied vanaf 1500!
Henri van Daalhoff (1867-1953) Nederlands landschap
Afmetingen 130 x 102 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.500
Joop Kropff - Stil leven kopen? Bied vanaf 75!
Joop Kropff (1892-1979) Nederlands Stil leven
Afmetingen 30 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Marijke Verhoef - Nummer 46 kopen? Bied vanaf 29!
Marijke Verhoef (1946) Nederlands Nummer 46
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 29
Marijke Verhoef - Nummer 40 kopen? Bied vanaf 29!
Marijke Verhoef (1946) Nederlands Nummer 40
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 29