5. Haagsche Schetsclub

Haagsche Schetsclub

Teun Roosenburg - 10 Litho's, Titel, De Minnenden kopen? Bied vanaf 35!
Teun Roosenburg (1916-2004) Nederlands 10 Litho's, Titel, De Minnenden
Techniek Litho
Afmetingen 46 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 35
Cor Noltee - Ploegende paarden kopen? Bied vanaf 575!
Cor Noltee (1903-1967) Nederlands Ploegende paarden
Afmetingen 68 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 575
Cor Noltee - Houtzagerij in Dordrecht ( Historiestuk ) kopen? Bied vanaf 800!
Cor Noltee (1903-1967) Nederlands Houtzagerij in Dordrecht ( Historiestuk )
Afmetingen 49 x 79 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 800