5. In Consten Eén

In Consten Eén

Opgericht in 1914

In Consten Eén

In Consten Eén was een kunstkring in Nijmegen die een drieledige doelstelling had. Ze wilde haar leden helpen ontwikkelen op het gebied van kunstnijverheid en beeldende kunsten. Daarnaast wilde ze de leden onderling verbinden en de leden laten oefenen in het spreken.

Eugene Lucker - Kerk St Jan Den Bosch kopen? Bied vanaf 75!
Eugene Lucker (1876-1943) Nederlands Kerk St Jan Den Bosch
Techniek Ets
Afmetingen 88.5 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Eugene Lucker - Kerktoren van Veere kopen? Bied vanaf 75!
Eugene Lucker (1876-1943) Nederlands Kerktoren van Veere
Techniek Ets
Afmetingen 68.5 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Eugene Lucker - Stadsgezicht Nijmegen kopen? Bied vanaf 75!
Eugene Lucker (1876-1943) Nederlands Stadsgezicht Nijmegen
Techniek Ets
Afmetingen 33 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 85
2 biedingen
Eugene Lucker - Palazo Ravà, Venetië kopen? Bied vanaf 79!
Eugene Lucker (1876-1943) Nederlands Palazo Ravà, Venetië
Techniek Ets
Afmetingen 47 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 79
Eugene Lucker - Oude molen bij Weert - handgesigneerde ets, eigen druk kopen? Bied vanaf 65!
Eugene Lucker (1876-1943) Nederlands Oude molen bij Weert - handgesigneerde ets, eigen druk
Techniek Ets
Afmetingen 41 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Harry Maas - meisje in het bos kopen? Bied vanaf 1500!
Harry Maas (1906-1982) Nederlands meisje in het bos
Afmetingen 105 x 84.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.500