Mart Kempers (1924-1993) Kleuren litho- oestervissen atlantische kust - 1980 - beperkte oplage 16/50
Bied mee
Techniek | Litho |
Afmetingen | 40 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
€ 41