5. Prent 190

Prent 190

Opgericht in 1964 - opgeheven in 1981

Prent 190

Joseph Cals - Hommage aan Graham Sutherland, litho kopen? Bied vanaf 35!
Joseph Cals (1949) Nederlands Hommage aan Graham Sutherland, litho
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Corneille - Femme et Poisson kopen? Bied vanaf 150!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Femme et Poisson
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Corneille - Aida: Hommage a Verdi kopen? Bied vanaf 175!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Aida: Hommage a Verdi
Techniek Litho
Afmetingen 84 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Corneille - Zeefdruk: Noord- Holland - 2004 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zeefdruk: Noord- Holland - 2004
Afmetingen 60 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Co Westerik - Ingelijste zeefdruk: "een familie treffen" - 1986 kopen? Bied vanaf 150!
Afmetingen 51 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Bram van Velde - Forêt (Woud,Forest) kopen? Bied vanaf 275!
Bram van Velde (1895-1981) Nederlands Forêt (Woud,Forest)
Techniek Litho
Afmetingen 73 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 275
Jörg Remé - Regenboogmeisje, litho kopen? Bied vanaf 45!
Jörg Remé (1941) Duits Nederlands Regenboogmeisje, litho
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Jan Sierhuis - Geen titel kopen? Bied vanaf 50!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Geen titel
Techniek Litho
Afmetingen 78 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Jan Sierhuis - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands zonder titel
Techniek Ets
Afmetingen 50.5 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Kees van Bohemen - zonder titel kopen? Bied vanaf 220!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands zonder titel
Afmetingen 73 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 220
Pat Andrea - Onbekend kopen? Bied vanaf 1299!
Pat Andrea (1942) Onbekend
Techniek Potlood
Afmetingen 24 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.299
Pat Andrea - Ik geef me over kopen? Bied vanaf 99!
Pat Andrea (1942) Ik geef me over
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 20 x 16 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Karel Appel - Maandag kopen? Bied vanaf 199!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Maandag
Afmetingen 85 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 199
Pat Andrea - Unica kopen? Bied vanaf 1299!
Pat Andrea (1942) Nederlands Unica
Techniek Potlood
Afmetingen 9 x 6 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.299
Co Westerik - westerik 93 1/20 kopen? Bied vanaf 185!
Co Westerik (1924-2018) westerik 93 1/20
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 185
Guillaume Le Roy - # ABSTRACTE COMPOSITIE # large!, ca. 1975, nm kopen? Bied vanaf 495!
Guillaume Le Roy (1938-2008) Nederlands # ABSTRACTE COMPOSITIE # large!, ca. 1975, nm
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 84 x 242 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 495
Corneille - zeefdruk: Eté ardent kopen? Bied vanaf 295!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch zeefdruk: Eté ardent
Afmetingen 74 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 295
Corneille - ingelijste zeefdruk: Clown - 1994 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch ingelijste zeefdruk: Clown - 1994 (nette lijst!)
Afmetingen 43.5 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Corneille - Vuur vogel kopen? Bied vanaf 60!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Vuur vogel
Afmetingen 3 x 30.2 x 30.2 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Antonio Saura - Vier maskers bij zelfportretten van Antonio Saura kopen? Bied vanaf 500!
Antonio Saura (1930-1998) Spaans Vier maskers bij zelfportretten van Antonio Saura
Techniek Litho
Afmetingen 67.5 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Corneille - Unique kopen? Bied vanaf 50!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Unique
Afmetingen 46 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Aat Verhoog - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Aat Verhoog (1933) Nederlands zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Pierre van Soest - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Pierre van Soest (1930-2001) Nederlands zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Aat Verhoog - De honden kopen? Bied vanaf 110!
Aat Verhoog (1933) Nederlands De honden
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 110
Hans Coumans - prent 190 kopen? Bied vanaf 25!
Hans Coumans (1945) prent 190
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Karel Appel - Cats met nieuwe lijst! kopen? Bied vanaf 645!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Cats met nieuwe lijst!
Techniek Litho
Afmetingen 91 x 109 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 645
Karel Appel - Affiche – Viagalerie / Nikonfotogalerie kopen? Bied vanaf 59!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Affiche – Viagalerie / Nikonfotogalerie
Afmetingen 110 x 80 cm (h x b)
€ 59
Corneille - sans titre VII( uit de Salomé- serie over Oscar Wilde) kopen? Bied vanaf 195!
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 195
Karel Appel - zonder titel kopen? Bied vanaf 475!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 75 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 475
Lucebert - Vox, ets kopen? Bied vanaf 175!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Vox, ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 56 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Corneille - Été triomphant, zeefdruk kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Été triomphant, zeefdruk
Afmetingen 46 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Corneille - Soleil vert de Coatzacoalcos, litho kopen? Bied vanaf 295!
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 295
Lucebert - Lof der Vetzucht, ets kopen? Bied vanaf 175!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Lof der Vetzucht, ets
Techniek Ets
Afmetingen 51 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Karel Appel - Haine, litho (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 1100!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Haine, litho (netjes ingelijst)
Techniek Litho
Afmetingen 53 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.100
Corneille - kleurenlitho - 'Nu dans un miroir' - 1987 kopen? Bied vanaf 300!
Techniek Litho
Afmetingen 58 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 300
Kees van Bohemen - Stilleven, zeefdruk kopen? Bied vanaf 175!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Stilleven, zeefdruk
Afmetingen 76 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Dick Bruna - Het orkest, offset litho - Gratis verzending binnen Nederland! kopen? Bied vanaf 50!
Dick Bruna (1927-2017) Nederlands Het orkest, offset litho - Gratis verzending binnen Nederland!
Techniek Litho
Afmetingen 24 x 34 cm (h x b)
€ 50
Corneille - Wanda, 1943 kopen? Bied vanaf 2800!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Wanda, 1943
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 39 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.800
Corneille - De kus aan de vogel, 1972 kopen? Bied vanaf 2800!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch De kus aan de vogel, 1972
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 38.5 x 29.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.800
Corneille - Schoonheid op de sofa, 2002 kopen? Bied vanaf 5000!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Schoonheid op de sofa, 2002
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 73.5 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 5.000
Jeroen Henneman - kompositie met kubussen kopen? Bied vanaf 375!
Jeroen Henneman (1943) Nederlands kompositie met kubussen
Techniek Potlood
Afmetingen 26.5 x 26.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Jeroen Henneman - Gestructureerde stad kopen? Bied vanaf 345!
Jeroen Henneman (1943) Nederlands Gestructureerde stad
Techniek Potlood
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 345
Willem Hussem - Compositie met gekruiste lijnen kopen? Bied vanaf 210!
Willem Hussem (1900-1974) Nederlands Compositie met gekruiste lijnen
Techniek Litho
Afmetingen 90 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 210
Co Westerik - westerik 78 kopen? Bied vanaf 175!
Co Westerik (1924-2018) westerik 78
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Jef Diederen - #COMPOSITIE MET BLAUW # 1970, genummerd/gesigneerd, mint- kopen? Bied vanaf 65!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands #COMPOSITIE MET BLAUW # 1970, genummerd/gesigneerd, mint-
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Co Westerik - Zeefdruk, Paar in landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 180!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Zeefdruk, Paar in landschap - Ingelijst
Afmetingen 72.5 x 89.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 180
Corneille - ‘L’Indienne kopen? Bied vanaf 300!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch ‘L’Indienne
Techniek Litho
Afmetingen 67 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 300
Aat Verhoog - Pak me dan blindeman kopen? Bied vanaf 40!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Pak me dan blindeman
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Jon Marten - Litho: "Sluipende tijd" kopen? Bied vanaf 50!
Jon Marten (1934) Nederlands Litho: "Sluipende tijd"
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Hans Coumans - Litho: Landschap - 1971 kopen? Bied vanaf 25!
Hans Coumans (1945) Nederlands Litho: Landschap - 1971
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25