5. Remunj '45

Remunj '45

Limburgse Kunstkring Remunj '45

Eugene Lucker - Kerk St Jan Den Bosch kopen? Bied vanaf 75!
Eugene Lucker (1876-1943) Nederlands Kerk St Jan Den Bosch
Techniek Ets
Afmetingen 88.5 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Eugene Lucker - Kerktoren van Veere kopen? Bied vanaf 75!
Eugene Lucker (1876-1943) Nederlands Kerktoren van Veere
Techniek Ets
Afmetingen 68.5 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Eugene Lucker - Stadsgezicht Nijmegen kopen? Bied vanaf 75!
Eugene Lucker (1876-1943) Nederlands Stadsgezicht Nijmegen
Techniek Ets
Afmetingen 33 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 85
2 biedingen
Eugene Lucker - Palazo Ravà, Venetië kopen? Bied vanaf 79!
Eugene Lucker (1876-1943) Nederlands Palazo Ravà, Venetië
Techniek Ets
Afmetingen 47 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 79
Eugene Lucker - Oude molen bij Weert - handgesigneerde ets, eigen druk kopen? Bied vanaf 65!
Eugene Lucker (1876-1943) Nederlands Oude molen bij Weert - handgesigneerde ets, eigen druk
Techniek Ets
Afmetingen 41 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65