Aan deze groep zijn de tekenaars verbonden die (vooral) bekend zijn als Striptekenaar.
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 57 x 40 cm (h x b) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Overig |
Afmetingen | 68 x 48 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 34 x 25 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 14 x 10 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 56 x 76 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 42 x 29.5 cm (h x b) |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 21 x 29 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 11 x 7 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 29 x 10 x 18 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |