5. De Keerkring

De Keerkring

Opgericht in 1949 - opgeheven in 1999

De Keerkring

Corneille - Haan en Hen kopen? Bied vanaf 370!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Haan en Hen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 56 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 370
Corneille - Wereldkerstcircus, Koninklijk Theater Carré 1990 kopen? Bied vanaf 25!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Wereldkerstcircus, Koninklijk Theater Carré 1990
Techniek Offset
Afmetingen 118 x 83 cm (h x b)
€ 25
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 125!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Kleurenlitho HAPPY CAT
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 125
Friso ten Holt - onbekend kopen? Bied vanaf 40!
Friso ten Holt (1921-1997) Nederlands onbekend
Techniek Litho
Afmetingen 32.5 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Panamarenko - Bernouilli kopen? Bied vanaf 75!
Panamarenko (1940-2019) Belgisch Bernouilli
Techniek Offset
Afmetingen 49 x 86 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Aat Veldhoen - Naakt kopen? Bied vanaf 50!
Aat Veldhoen (1934-2018) Nederlands Naakt
Techniek Rotaprint
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 50
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 50 cm (h x b)
€ 59
Ger Lataster - Abstract kopen? Bied vanaf 15!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Abstract
Techniek Ets
Afmetingen 36 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 15
Corneille - Januari 2001 kopen? Bied vanaf 400!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Januari 2001
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 84 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Herman Berserik - Sneeuwlandschap kopen? Bied vanaf 120!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Sneeuwlandschap
Techniek Litho
Afmetingen 29 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 120
Corneille - Homme Femme Oiseau - ingelijst - 2002- 125 ex. kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Homme Femme Oiseau - ingelijst - 2002- 125 ex.
Techniek Litho
Afmetingen 94 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Corneille - Tropical Trilogy Red - ingelijst - 1991 - EA 20 ex. kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Tropical Trilogy Red - ingelijst - 1991 - EA 20 ex.
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Jan Sierhuis - Alicante kopen? Bied vanaf 500!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Alicante
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 134 x 103 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Corneille - Tropical Trilogy Blue - ingelijst - 1991 - EA 20 ex. kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Tropical Trilogy Blue - ingelijst - 1991 - EA 20 ex.
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Corneille - in prijs verlaagd! - Femme et Oiseau II - ingelijst - 1996 - 125 ex. kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch in prijs verlaagd! - Femme et Oiseau II - ingelijst - 1996 - 125 ex.
Techniek Litho
Afmetingen 95 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Corneille - in prijs verlaagd! - Hymne a l'ete- ingelijst - 1987- XVII/XX kopen? Bied vanaf 275!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch in prijs verlaagd! - Hymne a l'ete- ingelijst - 1987- XVII/XX
Techniek Litho
Afmetingen 53 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Corneille - zonder titel - ingelijst - 2003 - 170 ex. kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch zonder titel - ingelijst - 2003 - 170 ex.
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Corneille - Clown V kopen? Bied vanaf 185!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Clown V
Techniek Litho
Afmetingen 52 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 185
Corneille - Couple a la Colombe - ingelijst - 2002- 125 ex. kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Couple a la Colombe - ingelijst - 2002- 125 ex.
Techniek Litho
Afmetingen 94 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Aat Veldhoen - Tijdgenoten kopen? Bied vanaf 10!
Aat Veldhoen (1934-2018) Nederlands Tijdgenoten
Afmetingen 31 x 32 cm (h x b)
Huidig bod
€ 20
3 biedingen
Corneille - Marguerita kopen? Bied vanaf 595!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Marguerita
Afmetingen 150 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 595
Corneille - 275 Verlaagd Oplage uniek kopen? Bied vanaf 275!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 275 Verlaagd Oplage uniek
Afmetingen 37 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 275
Jan Sierhuis - Alicante kopen? Bied vanaf 450!
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 100 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 450
Nic Jonk - Woman and Pegasus - Bronzen beeld op natuurstenen sokkel - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 795!
Nic Jonk (1928-1994) Nederlands Woman and Pegasus - Bronzen beeld op natuurstenen sokkel - Gesigneerd
Techniek Brons
Afmetingen 26 x 20 x 15 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 795
Nic Jonk - Sirenen - Zilveren beeldje - Gesigneerd, genummerd en gedateerd kopen? Bied vanaf 295!
Nic Jonk (1928-1994) Nederlands Sirenen - Zilveren beeldje - Gesigneerd, genummerd en gedateerd
Techniek Zilver
Afmetingen 6.5 x 6.5 x 4 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 295
Jan Sierhuis - Piezo/zeefdruk , Titel: Flamenco kopen? Bied vanaf 40!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Piezo/zeefdruk , Titel: Flamenco
Afmetingen 30 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 40
1 bieding
Henk Huig - ets: doelman ijshockey - 1963 kopen? Bied vanaf 39!
Henk Huig (1934) Nederlands ets: doelman ijshockey - 1963
Techniek Ets
Afmetingen 34 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Henk Huig - ets: echtpaar kopen? Bied vanaf 39!
Henk Huig (1934) Nederlands ets: echtpaar
Techniek Ets
Afmetingen 34 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Corneille - Ingelijste litho: Le Tigre Amoreux II - 1985 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste litho: Le Tigre Amoreux II - 1985 (nette lijst!)
Techniek Litho
Afmetingen 43 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Corneille - Litho: 'Sans titre (Femme de Nuit et d'aube (2))' (1967) kopen? Bied vanaf 255!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: 'Sans titre (Femme de Nuit et d'aube (2))' (1967)
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 255
Corneille - Kleurenlitho: Aida - 1990 kopen? Bied vanaf 295!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenlitho: Aida - 1990
Techniek Litho
Afmetingen 75.5 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 295
Corneille - Litho - 1988 kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho - 1988
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350