5. Beroepsvereniging Kunstenaars (BBK)

Beroepsvereniging Kunstenaars (BBK)

Opgericht in 1945

Beroepsvereniging van Beeldende Kunstenaars

Theo Niermeijer - Zonder titel kopen? Bied vanaf 55!
Theo Niermeijer (1940-2005) Nederlands Zonder titel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 22 x 54.4 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 55
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 22 x 57.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Fon Klement - Abstract werk kopen? Bied vanaf 1125!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Abstract werk
Techniek Acryl
Afmetingen 80 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.125
Theo Kuijpers - onbekend kopen? Bied vanaf 30!
Theo Kuijpers (1939) Nederlands onbekend
Afmetingen 56 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 22 x 55.4 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Frans Verpoorten - Industrie. kopen? Bied vanaf 89!
Frans Verpoorten (1924-1997) Nederlands Industrie.
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 34 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 89
Doris Groeneveld - Decor voor regenlandschap - Kleurlitho kopen? Bied vanaf 45!
Doris Groeneveld (1938-2016) Nederlands Decor voor regenlandschap - Kleurlitho
Techniek Litho
Afmetingen 55 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Constant - HONDEN / KLEURETS / 65x50cm / SIG kopen? Bied vanaf 155!
Constant (1920-2005) Nederlands HONDEN / KLEURETS / 65x50cm / SIG
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 155
Sam Middleton - Zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Zonder titel
Afmetingen 72 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Anton Martineau - Zeefdruk, titel, "Poetry of a dual talent". kopen? Bied vanaf 40!
Anton Martineau (1926-2017) Nederlands Zeefdruk, titel, "Poetry of a dual talent".
Afmetingen 46 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Sam Middleton - Litho, Titel, : Jazz I - Ingelijst. kopen? Bied vanaf 80!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Litho, Titel, : Jazz I - Ingelijst.
Techniek Litho
Afmetingen 45.5 x 48.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Maarten Krabbe - Twee kinderportretten, 1938. kopen? Bied vanaf 245!
Maarten Krabbe (1908-2005) Nederlands Twee kinderportretten, 1938.
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 49 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 245
Nic Jonk - Zeefdruk, titel, Twee vriendinnen, Limited Edition kopen? Bied vanaf 40!
Nic Jonk (1928-1994) Nederlands Zeefdruk, titel, Twee vriendinnen, Limited Edition
Afmetingen 36 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Nic Jonk - Sirenen - Zilveren beeldje - Gesigneerd, genummerd en gedateerd kopen? Bied vanaf 350!
Nic Jonk (1928-1994) Nederlands Sirenen - Zilveren beeldje - Gesigneerd, genummerd en gedateerd
Techniek Zilver
Afmetingen 6.5 x 6.5 x 4 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Nic Jonk - Woman and Pegasus - Bronzen beeld op natuurstenen sokkel - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 850!
Nic Jonk (1928-1994) Nederlands Woman and Pegasus - Bronzen beeld op natuurstenen sokkel - Gesigneerd
Techniek Brons
Afmetingen 26 x 20 x 15 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 850
Rob Clous - "De koe voelt nattigheid" kopen? Bied vanaf 45!
Rob Clous (1940) Nederlands "De koe voelt nattigheid"
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Jan Montyn - Kleurenets: 'Compositie met figuren en tekst' (1975) kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Kleurenets: 'Compositie met figuren en tekst' (1975)
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 64.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 115
Rien Bout - Zeefdruk: "Vaas" kopen? Bied vanaf 30!
Rien Bout (1937-2003) Nederlands Zeefdruk: "Vaas"
Afmetingen 55 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Jan Montyn - Kleurenets: 'Compositie' (1975) kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Kleurenets: 'Compositie' (1975)
Techniek Ets
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 115
Jan Montyn - Au-dessus de douleur kopen? Bied vanaf 100!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Au-dessus de douleur
Techniek Ets
Afmetingen 64 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Gerard 't Hart - Zeefdruk: 'Zonder titel' (1992) kopen? Bied vanaf 45!
Gerard 't Hart (1933) Nederlands Zeefdruk: 'Zonder titel' (1992)
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Jan Montyn - Kleurenets: 'Elementen III' (1992) kopen? Bied vanaf 125!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Kleurenets: 'Elementen III' (1992)
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 59 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Fred van de Walle - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Fred van de Walle (1942) Nederlands zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 45 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Eric Claus - Kijken, denken, doen kopen? Bied vanaf 549!
Eric Claus (1935) Nederlands Kijken, denken, doen
Techniek Brons
Afmetingen 44 x 41 x 17 cm (h x b x d)
Gewicht 8500 g
€ 549
Gerard 't Hart - The paper paintings of Gerard 't Hart - 1992 kopen? Bied vanaf 50!
Gerard 't Hart (1933) Nederlands The paper paintings of Gerard 't Hart - 1992
Techniek Collage
Afmetingen 26 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Maya Wildevuur - Gemengde techniek, Figuren - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 350!
Maya Wildevuur (1944-2023) Nederlands Gemengde techniek, Figuren - Ingelijst (Zeer groot)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 101.5 x 201.5 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 350
1 bieding
Geurt van Dijk - Gemengde techniek op papier "ontmoeting" in passe partout gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Geurt van Dijk (1941) Nederlands Gemengde techniek op papier "ontmoeting" in passe partout gesigneerd
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 21 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Gerard Leonard van den Eerenbeemt - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Gerard Leonard van den Eerenbeemt (1936-2011) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 78 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Sees Vlag - Grote -1982- Zeefdruk -paleis huis ten Bosch - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 72!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Grote -1982- Zeefdruk -paleis huis ten Bosch - potloodgesigneerd
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 72
Herman Gordijn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 125!
Herman Gordijn (1932-2017) Nederlands Zonder titel
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 66 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Fon Klement - Litho kopen? Bied vanaf 10!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Litho
Techniek Litho
Afmetingen 28.5 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 10
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 10
Willem van Royen - RUST VERSTOORD! kopen? Bied vanaf 39!
Willem van Royen (1939) Nederlands RUST VERSTOORD!
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 13 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Walter Barten - Ets La Roca I kopen? Bied vanaf 10!
Walter Barten (1935-2004) Nederlands Ets La Roca I
Techniek Ets
Afmetingen 46.8 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 10
Rits van Kooten - Kubuswoningen Rotterdam, gouache (netjes ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 10!
Rits van Kooten (1941-2005) Nederlands Kubuswoningen Rotterdam, gouache (netjes ingelijst, groot)
Techniek Gouache
Afmetingen 108 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Theo Kuijpers - Grote litho kopen? Bied vanaf 10!
Theo Kuijpers (1939) Nederlands Grote litho
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 10
Nic Jonk - Het schone meisje kopen? Bied vanaf 750!
Nic Jonk (1928-1994) Nederlands Het schone meisje
Afmetingen 110 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 750
Jan Montyn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 27!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Zonder titel
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 27
Pieter d' Hont - Merrie met Veulen kopen? Bied vanaf 1000!
Pieter d' Hont (1917-1997) Nederlands Merrie met Veulen
Techniek Brons
Afmetingen 23 x 30 x 16 cm (h x b x d)
Gewicht 5300 g
€ 1.000