Lithografie
door : Rob Clous (1940)
gemonogrameerd in plaat, met potloot gesigneerd
met titel in plaat, gedateerd - 78 en versie 32/60
afmeting : 34.5 x 51 cm ( op blad 50 x 65 cm )
conditie : uitstekend, ruime marges, verso blank
Rob Clous (1940) geboren te Haarlem. Hij werkt aldaar sedert 1963 als beeldend kunstenaar. Zijn ander werk bestaat voornamelijk uit kleuretsen.
Zijn werk is en was te zien op vele exposities in binnen - en buitenland. Ooit werd zijn werk geselecteerd voor de ‘Dutch Graphic Arts Show’ in New York, waar ook Karel Appel exposeerde.