5. Prent 190

Prent 190

Opgericht in 1964 - opgeheven in 1981

Prent 190

Klaas Gubbels - Koffietafel kopen? Bied vanaf 385!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Koffietafel
Afmetingen 87 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 385
Ger Lataster - Abstract kopen? Bied vanaf 20!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Abstract
Techniek Ets
Afmetingen 36 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Dirkje Kuik - inkttekening: Aram en de spin - 1984 (uit boek Aram en de bende van de boomstam) kopen? Bied vanaf 225!
Dirkje Kuik (1929-2008) Nederlands inkttekening: Aram en de spin - 1984 (uit boek Aram en de bende van de boomstam)
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 25 x 31.5 cm (h x b)
€ 225
Dirkje Kuik - inkttekening: Vikingschip - uit boek "De nachtcactus bloeit - 1982 kopen? Bied vanaf 225!
Dirkje Kuik (1929-2008) Nederlands inkttekening: Vikingschip - uit boek "De nachtcactus bloeit - 1982
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 38.5 x 28.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Corneille - Kleurenzeefdruk GELDERLAND Handgesigneerd uit 2004 kopen? Bied vanaf 235!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenzeefdruk GELDERLAND Handgesigneerd uit 2004
Afmetingen 42 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 235
Jan Cremer - Tulpenland I & II (tweeluik) kopen? Bied vanaf 560!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Tulpenland I & II (tweeluik)
Techniek Litho
Afmetingen 80 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 560
1 bieding
Lucebert - 2 boeken + 2x Kunstbeeld kopen? Bied vanaf 50!
Lucebert (1924-1994) Nederlands 2 boeken + 2x Kunstbeeld
Techniek Hardcover
Afmetingen 28 x 20 cm (h x b)
€ 50
Corneille - Femme et Oiseau II - ingelijst - 1996 - 125 ex. kopen? Bied vanaf 375!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Femme et Oiseau II - ingelijst - 1996 - 125 ex.
Techniek Litho
Afmetingen 95 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Jan Cremer - Toscane - ingelijst - 1999 - 60 ex - groot kopen? Bied vanaf 375!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Toscane - ingelijst - 1999 - 60 ex - groot
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 90 x 115 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Jan Cremer - Toscane - ingelijst - 2001- 125 ex - groot kopen? Bied vanaf 350!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Toscane - ingelijst - 2001- 125 ex - groot
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 79 x 97 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 76 x 96 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Corneille - Couple a la Colombe - ingelijst - 2002- 125 ex. kopen? Bied vanaf 450!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Couple a la Colombe - ingelijst - 2002- 125 ex.
Techniek Litho
Afmetingen 94 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Corneille - Homme Femme Oiseau - ingelijst - 2002- 125 ex. kopen? Bied vanaf 450!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Homme Femme Oiseau - ingelijst - 2002- 125 ex.
Techniek Litho
Afmetingen 94 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Corneille - Tropical Trilogy Red - ingelijst - 1991 - EA 20 ex. kopen? Bied vanaf 295!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Tropical Trilogy Red - ingelijst - 1991 - EA 20 ex.
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Corneille - Tropical Trilogy Blue - ingelijst - 1991 - EA 20 ex. kopen? Bied vanaf 295!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Tropical Trilogy Blue - ingelijst - 1991 - EA 20 ex.
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Karel Appel - Tantrinka kopen? Bied vanaf 549!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Tantrinka
Afmetingen 98 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 549
Lucebert - Lof der vetzucht - ingelijst - 190 ex. kopen? Bied vanaf 275!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Lof der vetzucht - ingelijst - 190 ex.
Techniek Ets
Afmetingen 66.5 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Corneille - Hymne a l'ete- ingelijst - 1987- XVII/XX kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Hymne a l'ete- ingelijst - 1987- XVII/XX
Techniek Litho
Afmetingen 53 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Lucebert - Benelave - ingelijst - 1986 - 25 ex kopen? Bied vanaf 295!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Benelave - ingelijst - 1986 - 25 ex
Techniek Ets
Afmetingen 61 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Lucebert - zonder titel - ingelijst kopen? Bied vanaf 225!
Lucebert (1924-1994) Nederlands zonder titel - ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 81 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Guillaume Le Roy - Grote Ets "Hoe dichter bij de Dichter" - E.A. exemplaar - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 37!
Guillaume Le Roy (1938-2008) Nederlands Grote Ets "Hoe dichter bij de Dichter" - E.A. exemplaar - potloodgesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 66 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 37
Jan Cremer - Hollands prentenboek kopen? Bied vanaf 35!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Hollands prentenboek
Techniek Softcover
Afmetingen 30 x 21 cm (h x b)
Huidig bod
€ 35
1 bieding
Constant - HONDEN / KLEURETS / 65x50cm / SIG kopen? Bied vanaf 155!
Constant (1920-2005) Nederlands HONDEN / KLEURETS / 65x50cm / SIG
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 155
Sam Middleton - Zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Zonder titel
Afmetingen 72 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Corneille - La Traviata 2 van Verdi kopen? Bied vanaf 295!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch La Traviata 2 van Verdi
Afmetingen 76 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 295
Corneille - Un Ballo en Maschera van Verdi kopen? Bied vanaf 295!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Un Ballo en Maschera van Verdi
Afmetingen 76 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 295
Corneille - Rigoletto van Verdi kopen? Bied vanaf 295!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Rigoletto van Verdi
Afmetingen 76 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 295
Corneille - '94 nr 64/200 handgesigneerd kopen? Bied vanaf 185!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch '94 nr 64/200 handgesigneerd
Afmetingen 25 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 185
Corneille - '96 nr 45/200 handgesigneerd kopen? Bied vanaf 185!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch '96 nr 45/200 handgesigneerd
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 185
Corneille - Hulde aan Verdi - OTELLO kopen? Bied vanaf 295!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Hulde aan Verdi - OTELLO
Afmetingen 76 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 295
Corneille - Falstaff van Verdi kopen? Bied vanaf 295!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Falstaff van Verdi
Afmetingen 76 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 295
Corneille - Il Trovatore van Verdi kopen? Bied vanaf 295!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Il Trovatore van Verdi
Afmetingen 76 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 295
Corneille - Aïda 2 van Verdi kopen? Bied vanaf 295!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Aïda 2 van Verdi
Afmetingen 76 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 295
Corneille - La Forza del Destino van Verdi kopen? Bied vanaf 295!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch La Forza del Destino van Verdi
Afmetingen 76 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 295
Corneille - Kleurenzeefdruk GRONINGEN Handgesigneerd uit 2004 kopen? Bied vanaf 235!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenzeefdruk GRONINGEN Handgesigneerd uit 2004
Afmetingen 60 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 235
Corneille - Don Carlos van Verdi kopen? Bied vanaf 295!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Don Carlos van Verdi
Afmetingen 76 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 295