Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1987 |
Techniek | Litho |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Dieren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 29 x 29 cm (h x b) |
Incl. lijst | 40 x 31 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter