5. Vereniging Originele Grafiek VOG

Vereniging Originele Grafiek VOG

Opgericht in 1993

Grafiekplatform VOG

Het Grafiekplatform VOG (Vereniging voor Originele Grafiek) is met haar diverse projecten een ontmoetingspunt voor, naast grafici zelf, onder meer musea, galeries en verzamelaars. Het grafiekplatform is ontstaan met het doel een vereniging op te richten die de belangen van elk van de betrokken partijen beter zou kunnen vertegenwoordigen. Sinds 2011 geeft de vereniging het grafiekmagazine RAAM uit. Leden en abonnees ontvangen bij elk nummer een originele RAAMprent. De nadruk ligt niet alleen op het ambachtelijke aspect van grafische kunst, maar de vereniging staat ook open voor andere vormen van grafiek, zoals digitale en computergrafiek.

Joke Struik - Hond met pups kopen? Bied vanaf 50!
Joke Struik (1946) Nederlands Hond met pups
Afmetingen 29 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Jacomijn den Engelsen - Toys kopen? Bied vanaf 25!
Jacomijn den Engelsen (1958) Nederlands Toys
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 25
Tom Thijsse - 7 houtsneden: De zeven Hoofdzonden - 1999 kopen? Bied vanaf 29!
Tom Thijsse (1945) Nederlands 7 houtsneden: De zeven Hoofdzonden - 1999
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 30 x 19.2 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 29
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 38.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Jeroen Hermkens - Litho: Tien steden, Leningrad - 1988 kopen? Bied vanaf 50!
Jeroen Hermkens (1960) Nederlands Litho: Tien steden, Leningrad - 1988
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Lenneke Saraber - 3 lino's kopen? Bied vanaf 60!
Lenneke Saraber (1967) Nederlands 3 lino's
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 8.5 x 13 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 60
Vera van Heusden - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Vera van Heusden (1959) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 105 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Gea Karhof - kleurenets en blinddruk - Amor fati kopen? Bied vanaf 50!
Gea Karhof (1945) Nederlands kleurenets en blinddruk - Amor fati
Techniek Ets
Afmetingen 62 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Lukie de Bree - zeefdruk , 'Bos tulpen' uit 1984 kopen? Bied vanaf 30!
Lukie de Bree (1953) Nederlands zeefdruk , 'Bos tulpen' uit 1984
Afmetingen 47 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Lenneke Saraber - 2 boekjes met drie lino's kopen? Bied vanaf 55!
Lenneke Saraber (1967) Nederlands 2 boekjes met drie lino's
Techniek Hardcover
Afmetingen 20 x 30 cm (h x b)
€ 55
Jurjen Ravenhorst - Zeefdruk: Beest - 1987. kopen? Bied vanaf 40!
Jurjen Ravenhorst (1958) Nederlands Zeefdruk: Beest - 1987.
Afmetingen 46 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Lenneke Saraber - Onnapoort kopen? Bied vanaf 25!
Lenneke Saraber (1967) Nederlands Onnapoort
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 22 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Jacomijn den Engelsen - Sevilla (Ingelijst - Groot) kopen? Bied vanaf 75!
Jacomijn den Engelsen (1958) Nederlands Sevilla (Ingelijst - Groot)
Techniek Ets
Afmetingen 70 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Camiel Andriessen - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Camiel Andriessen (1974) Nederlands zonder titel
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 64 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Wim van der Meij - Landschap met stier: 4 etsen kopen? Bied vanaf 90!
Wim van der Meij (1949) Nederlands Landschap met stier: 4 etsen
Techniek Ets
Afmetingen 20 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Jeroen Hermkens - New York kopen? Bied vanaf 50!
Jeroen Hermkens (1960) Nederlands New York
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Marijke Verhoef - Nummer 46 kopen? Bied vanaf 29!
Marijke Verhoef (1946) Nederlands Nummer 46
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 29
Marijke Verhoef - Nummer 40 kopen? Bied vanaf 29!
Marijke Verhoef (1946) Nederlands Nummer 40
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 29
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Jeroen Hermkens - servetten/placemats “Bruggen”, gesigneerd kopen? Bied vanaf 20!
Jeroen Hermkens (1960) Nederlands servetten/placemats “Bruggen”, gesigneerd
Techniek Overig
Afmetingen 46 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 20
Gea Karhof - De ontmoeting kopen? Bied vanaf 150!
Gea Karhof (1945) Nederlands De ontmoeting
Afmetingen 51 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Jeroen Hermkens - Stadsgezicht op Elba kopen? Bied vanaf 100!
Jeroen Hermkens (1960) Nederlands Stadsgezicht op Elba
Techniek Litho
Afmetingen 73 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Jeroen Hermkens - KAIRUAN kopen? Bied vanaf 89!
Jeroen Hermkens (1960) Nederlands KAIRUAN
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 86 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 89
Michiel van Nieuwland - Nagasaura interieur kopen? Bied vanaf 200!
Michiel van Nieuwland (1961) Nederlands Nagasaura interieur
Afmetingen 127 x 128 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Ries Kleijnen - Fraaie kleine oplage (40) handgekleurde ets/aquatint "FEMALE" - potloodgesignrd kopen? Bied vanaf 35!
Ries Kleijnen (1945) Nederlands Fraaie kleine oplage (40) handgekleurde ets/aquatint "FEMALE" - potloodgesignrd
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 51 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Jan Henkel - ets / aquatint - Landschap met bomen - INGELIJST - 23600 kopen? Bied vanaf 50!
Jan Henkel (1948) Nederlands ets / aquatint - Landschap met bomen - INGELIJST - 23600
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Marja Scholtens - Radarboot kapitein kok kopen? Bied vanaf 120!
Marja Scholtens (1947) Nederlands Radarboot kapitein kok
Techniek Aquarel
Afmetingen 43 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Jeroen Hermkens - Litho: Tien steden, Londen - 1988 kopen? Bied vanaf 69!
Jeroen Hermkens (1960) Nederlands Litho: Tien steden, Londen - 1988
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Hans Andringa - De merel & Eva Handgeschreven gedicht Ontwaken- Beiden gesigneerd! kopen? Bied vanaf 80!
Hans Andringa (1948) Nederlands De merel & Eva Handgeschreven gedicht Ontwaken- Beiden gesigneerd!
Techniek Ets
Afmetingen 56 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Lukie de Bree - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 45!
Lukie de Bree (1953) Nederlands Zeefdruk
Afmetingen 36 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Judith Stolker - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Judith Stolker (1960) Nederlands zonder titel
Techniek Sjabloondruk
Afmetingen 66 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 66 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Vera van Heusden - Abstract werk kopen? Bied vanaf 25!
Vera van Heusden (1959) Nederlands Abstract werk
Techniek Ets
Afmetingen 107 x 36.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Hans Laban - De brief kopen? Bied vanaf 150!
Hans Laban (1953) Nederlands De brief
Techniek Ets
Afmetingen 75 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Jeroen Hermkens - Litho: Tien steden, Rome - 1988 kopen? Bied vanaf 69!
Jeroen Hermkens (1960) Nederlands Litho: Tien steden, Rome - 1988
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Jeroen Hermkens - Provence kopen? Bied vanaf 125!
Jeroen Hermkens (1960) Nederlands Provence
Techniek Litho
Afmetingen 91 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Jeroen Hermkens - Mons (Var) kopen? Bied vanaf 25!
Jeroen Hermkens (1960) Nederlands Mons (Var)
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Jeroen Hermkens - Litho: Tien steden, Sevilla- 1988 kopen? Bied vanaf 69!
Jeroen Hermkens (1960) Nederlands Litho: Tien steden, Sevilla- 1988
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Jeroen Hermkens - Litho: Tien steden, New York - 1988 kopen? Bied vanaf 69!
Jeroen Hermkens (1960) Nederlands Litho: Tien steden, New York - 1988
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Jeroen Hermkens - Litho: Tien steden, Milaan - 1988 kopen? Bied vanaf 69!
Jeroen Hermkens (1960) Nederlands Litho: Tien steden, Milaan - 1988
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Lies Verdenius - Monolieten val kopen? Bied vanaf 100!
Lies Verdenius (1950) Nederlands Monolieten val
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 55 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Hanny Ramaer - en Pierre Borgue : L'Oeuvre le o'euvre kopen? Bied vanaf 145!
Hanny Ramaer (1941) Nederlands en Pierre Borgue : L'Oeuvre le o'euvre
Afmetingen 28 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 145
Joke Struik - Hoog Over ets kopen? Bied vanaf 100!
Joke Struik (1946) Nederlands Hoog Over ets
Techniek Ets
Afmetingen 58 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Jurjen Ravenhorst - Energiecentrale kopen? Bied vanaf 25!
Jurjen Ravenhorst (1958) Nederlands Energiecentrale
Techniek Litho
Afmetingen 67 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Wim van der Meij - ets: gezicht op (oud) Zevenaar kopen? Bied vanaf 49!
Wim van der Meij (1949) Nederlands ets: gezicht op (oud) Zevenaar
Techniek Ets
Afmetingen 20 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Annemarie Petri - Interieur met de hertogin 4/20van Urbine kopen? Bied vanaf 80!
Annemarie Petri (1965) Nederlands Interieur met de hertogin 4/20van Urbine
Techniek Ets
Afmetingen 62 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Gea Karhof - l’ aventure humaine kopen? Bied vanaf 100!
Gea Karhof (1945) Nederlands l’ aventure humaine
Techniek Ets
Afmetingen 73 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100