Het brieflezende meisje bij het venster (Johannes Vermeer)
Uitgegeven door de Firma Frans Buffa rond 1900.
Een tweede ben ik nooit tegengekomen, deze ets is derhalve behoorlijk uniek en bovendien uitmuntend vervaardigd. Carel Dake sr. doceerde aan de Rijksacademie voor Beeldende Kunsten in Amsterdam, waar hij onder meer les gaf aan Guillaume Eberhard, Johanna Pieneman, Lizzy Ansingh, Germ de Jong, Tine Baanders en Lou Loeber.
Maat van de afbeelding: 69.5x54 cm. Met potlood gesigneerd en toevoeging aq. (aquaforte=ets)
Het blad is in prima staat, helder en niet vergeeld, maat 80x63 cm.
Los geplaatst tussen 2 glasplaten, zodat het werk mooi vlak is gebleven.
In de originele lijst (lichte slijtage).
Een zwaar geheel (ca. 6 kg). Afhalen heeft daarom de voorkeur.
Let op: Verzending buiten NL: alleen de ets (gerold), dus zonder lijst/glas.