Offset kunstdruk van Cobra-kunstenaar Constant Nieuwenhuijs: ‘Pousse, tout fleurit’. Gedrukt naar de gelijknamige litho uit 1949 voor de expo ‘Cobra et cie’, Centre de la Gravure et de l'Image imprimée, La Louvière, België, van 8 mei 2004 tot 15 augustus 2004. Gedrukt op dik gekartonneerd papier. Ingelijst met passe-partout. Formaat offsetdruk: 21 x 31 cm. Ingelijst: 30 x 40 cm. Niet gesigneerd. In uitstekende staat.
Opmerkingen. (1) De lijst heeft geen glazen plaat maar een plaat in kunststof (hard plastic). (2) Het artikel kan verstuurd worden naar een afhaalpunt in je buurt: €5 BE, €11,50 NL.
Samengevat
Kunstenaar: Constant Nieuwenhuijs
Titel: ‘Pousse, tout fleurit’
Type: offset
Jaar: 2004
Formaat: 21 x 31 cm
Ingelijst: 30 x 40 cm
Niet gesigneerd
In uitstekende staat