Orrefors - Chef-kok van schitterend kristal
Bruno Van Dijck - kunstmap met 3 etsen en gedichten (B. Van Dijck, Luc Dhanis, G. Van Causbroeck)
Dirk Bakker - Kabouter in kamer
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1979 |
Techniek | Gemengde Techniek |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 18 x 24 cm (h x b) |
Incl. lijst | 18 x 24 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Henkes groeide op in Rotterdam-Katendrecht, waar hij vrijwel zijn hele leven woonde en werkte, en was voor de Tweede Wereldoorlog lid van de kunstenaarsgroep R33. Na de oorlog had hij diverse tentoonstellingen, onder meer in Museum Boijmans Van Beuningen.
Hij koos zijn motieven uit de wereld om zich heen: de mensen en het havenbedrijf, portretten, stillevens, landschappen, de verwoestingen in de Rotterdamse haven, naaktstudies, en hij vervulde een twintigtal monumentale opdrachten.
Bij testament liet hij zijn atelier-collectie van schilderijen en duizenden werken op papier na aan de staat.
Voor de conditie van het werk, zie foto’s.
Verzending is mogelijk in overleg. Verzending gebeurd op eigen risico.
Voor meer informatie of een vraag kunt altijd een bericht sturen.
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
Zie foto | |||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Breda of amsterdam, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.