Paul Indrek Kostabi - ONE WAY DOWN, ondertekend
Serge Vandercam - 'l 'Homme de Tollund
Antonio Saura - Map: Vier maskers bij zelfportretten van Antonio Saura / Quatro Mascaras
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1999 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Onderwerp | Naakt |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 49 x 33 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 1/100 |
Gerard Gaudaen (Sint-Niklaas, 9 januari 1927 – aldaar, 26 juni 2003) was een Belgisch lino- en houtsnijder en vooral ontwerper van een aantal ex-librissen.
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter