3. items
  5. Exclusieve Grafiek

Exclusieve Grafiek

Wilt u Exclusieve Grafiek kopen? Bekijk hier het veilingaanbod!

Herman Brood - Future Race auto kopen? Bied vanaf 400!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Future Race auto
Afmetingen 74 x 86 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Larry Zox - "Rotazione I" - Auflage 160 - signiert - (97 x 86 cm ) kopen? Bied vanaf 450!
Larry Zox (1937-2006) Amerikaans "Rotazione I" - oplage 160 - gesigneerd - (97 x 86 cm)
Afmetingen 86 x 97 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 450
Joost Baljeu - zeefdruk: abstract -1974 kopen? Bied vanaf 395!
Joost Baljeu (1925-1991) Nederlands zeefdruk: abstract -1974
Afmetingen 70 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 395
Gerhard von Graevenitz - zeefdruk: abstract kopen? Bied vanaf 395!
Gerhard von Graevenitz (1934-1983) Nederlands Duits zeefdruk: abstract
Afmetingen 70 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 395
Corneille - Chat et oiseau - Au coeur de l'été , 1990 kopen? Bied vanaf 415!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Chat et oiseau - Au coeur de l'été , 1990
Techniek Litho
Afmetingen 53 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 415
Henryk Stazewski - portfolio met 4 zeefdrukken - 1977 kopen? Bied vanaf 2000!
Henryk Stazewski (1894-1988) Pools portfolio met 4 zeefdrukken - 1977
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 2.000
Willem Witsen - Gezicht op de Binnen-Amstel en de Halvemaansteegbrug kopen? Bied vanaf 1250!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Gezicht op de Binnen-Amstel en de Halvemaansteegbrug
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 59 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Tjalf Sparnaay - ONTBIJT van de kunstenaar van het jaar 2024, zeer mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 575!
Tjalf Sparnaay (1954) Nederlands ONTBIJT van de kunstenaar van het jaar 2024, zeer mooi ingelijst
Techniek Offset
Afmetingen 69 x 97 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 575
Tjalf Sparnaay - ONTBIJTJE van de kunstenaar van het jaar 2024, zeer mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 575!
Tjalf Sparnaay (1954) Nederlands ONTBIJTJE van de kunstenaar van het jaar 2024, zeer mooi ingelijst
Techniek Offset
Afmetingen 70 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 575
Klaas Gubbels - Sienna kopen? Bied vanaf 925!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Sienna
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 83 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 925
Marius Bauer - Bazaar in Damascus kopen? Bied vanaf 750!
Marius Bauer (1867-1932) Nederlands Bazaar in Damascus
Techniek Ets
Afmetingen 82.5 x 93.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 750
Karel Appel - Ingelijste zeefdruk: Compositie - 1969 kopen? Bied vanaf 1250!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Ingelijste zeefdruk: Compositie - 1969
Afmetingen 54 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Herman Brood - Kleurenzeefdruk HEARTBREAK HOTEL Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 475!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Kleurenzeefdruk HEARTBREAK HOTEL Handgesigneerd
Afmetingen 112 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 475
Joseph Beuys - Expo Gent kopen? Bied vanaf 400!
Joseph Beuys (1921-1986) Duits Expo Gent
Techniek Offset
Afmetingen 100 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 400
Herman Brood - Ingelijste zeefdruk: Ik kopen? Bied vanaf 375!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Ingelijste zeefdruk: Ik
Afmetingen 100 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Ernst Fuchs - "Das Gefängnis des Ikarus" kopen? Bied vanaf 550!
Ernst Fuchs (1930-2015) Oostenrijks Frans "De gevangenis van Ikarus"
Techniek Ets
Afmetingen 76 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 550
Corneille - Le chien blue kopen? Bied vanaf 899!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Le chien blue
Afmetingen 128 x 160 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 899
Karel Appel - Geen titel kopen? Bied vanaf 465!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Geen titel
Afmetingen 74 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 465
Willem Witsen - Turfschepen in de Oude Schans kopen? Bied vanaf 1000!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Turfschepen in de Oude Schans
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 58 x 71.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.000
Ludwig Wilding - Ingelijste zeefdruk: Multiple mit Scheinbewegung- 1988 kopen? Bied vanaf 795!
Ludwig Wilding (1927-2010) Duits Ingelijste zeefdruk: Multiple mit Scheinbewegung- 1988
Afmetingen 32 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 795
Klaas Gubbels - Zeefdruk: Stilleven - 1999 kopen? Bied vanaf 499!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Zeefdruk: Stilleven - 1999
Afmetingen 70 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 499
Joost Baljeu - Grote zeefdruk: "Structuur" - 1986 kopen? Bied vanaf 495!
Joost Baljeu (1925-1991) Nederlands Grote zeefdruk: "Structuur" - 1986
Afmetingen 65 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 495
Joost Baljeu - grote zeefdruk: "Structuur" - 1986 kopen? Bied vanaf 495!
Joost Baljeu (1925-1991) Nederlands grote zeefdruk: "Structuur" - 1986
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 495
herman de vries - V74-63S, zeefdruk kopen? Bied vanaf 450!
herman de vries (1931) Nederlands V74-63S, zeefdruk
Afmetingen 70 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 450
Bengt Lindstrom - (6) Volledige set van aquagravures - Miroir Pour Shakespeare kopen? Bied vanaf 2149!
Bengt Lindstrom (1925-2008) Zweeds (6) Volledige set van aquagravures - Miroir Pour Shakespeare
Techniek Aquagravure
Afmetingen 93 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.149
Sandro Chia - twee gezichten kopen? Bied vanaf 750!
Sandro Chia (1946) Italiaans twee gezichten
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 114 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 750
Jan Cremer - 2 luik - ingelijst - 1991 - 65 ex. kopen? Bied vanaf 325!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands 2 luik - ingelijst - 1991 - 65 ex.
Afmetingen 81 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 325
Ton Schulten - in prijs verlaagd! - Herfst 2 - ingelijst - 1998 - 180 ex kopen? Bied vanaf 350!
Ton Schulten (1938) Nederlands in prijs verlaagd! - Herfst 2 - ingelijst - 1998 - 180 ex
Afmetingen 81 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Herman Brood - Zeefdruk: Testarossa kopen? Bied vanaf 495!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Zeefdruk: Testarossa
Afmetingen 67 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 495
Herman Brood - Zeefdruk: Pink indian kopen? Bied vanaf 399!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Zeefdruk: Pink indian
Afmetingen 55 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 399
Techniek Ets
Afmetingen 40 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 395
Herman Brood - Zeefdruk: Guitarman kopen? Bied vanaf 799!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Zeefdruk: Guitarman
Afmetingen 80 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 799
Herman Brood - Zeefdruk: De golfer kopen? Bied vanaf 699!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Zeefdruk: De golfer
Afmetingen 56.5 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 699
Herman Brood - Zeefdruk: Bohemian rapsody kopen? Bied vanaf 499!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Zeefdruk: Bohemian rapsody
Afmetingen 83.5 x 106.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 499
Corneille - Litho - 1988 kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho - 1988
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Herman Brood - Ingelijste zeefdruk: De voetballers kopen? Bied vanaf 495!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Ingelijste zeefdruk: De voetballers
Afmetingen 87 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Juan Munoz - Ofsettlithografie - 1993 kopen? Bied vanaf 350!
Juan Munoz (1953-2001) Spaans Ofsettlithografie - 1993
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Corneille - Litho: Femme et Faune Familière - 1978 kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: Femme et Faune Familière - 1978
Techniek Litho
Afmetingen 76.5 x 56.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Jeanne Bieruma Oosting - Ets: Japanse vis kopen? Bied vanaf 399!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Ets: Japanse vis
Techniek Ets
Afmetingen 21.5 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 399
Carel Willink - Ingelijste litho: 'Evenwicht der krachten' kopen? Bied vanaf 799!
Techniek Litho
Afmetingen 67 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 799
Egill Jacobsen - Ingelijste zeefdruk: Geel masker - 1991 kopen? Bied vanaf 375!
Egill Jacobsen (1910-1998) Deens Ingelijste zeefdruk: Geel masker - 1991
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Herman Brood - Grote zeefdruk: Bohemian Rapsody kopen? Bied vanaf 425!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Grote zeefdruk: Bohemian Rapsody
Afmetingen 85 x 111 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 425