Antonio Poioumen - Gemengde techniek op doek, Symbolics - Ingelijst (Zeer groot!)
Fred Sieger - Stilleven, olieverf op doek (ingelijst, groot)
Wim Bosma - Afrikaanse vrouwen bereiden voedsel
Annelies Jonkhart - Olieverf op doek, Stilleven met pop en koffertje - Ingelijst
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1984 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 85 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||
Conditie | Nieuwstaat | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter