Antiquarisch boek - Russisch Heilig Evangelie uit 1881 met prachtige koperen hardware
Nikolaas Eekman - Colin-Maillard
Marius Bauer - Ruiters op een heuvel
Type kunstwerk | Fotografie |
Hendrik Kerstens wordt inmiddels internationaal geroemd voor zijn speelse oneerbiedige variaties op de oude Vlaamse meesters. Je zag vast alweer een poosje geleden de foto Napkin als blikvanger van de tentoonstelling over de Gouden Eeuw in het Amsterdams Museum. In New York had Kerstens onlangs een succesvolle solo bij de voorname Danziger Gallery. Een mini-retrospectief met mooie recensies in onder meer The New Yorker en the Wall Street Journal.